У Харкові запустили трамвай, який не курсував з лютого 2022 року: що відомо

Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

В останній день року у Харкові запустили трамвай №12, який не курсував з початку повномасштабного вторгнення.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

31 грудня на маршрут вийшов трамвай №12, що сполучає Південний вокзал та Центральний парк Харкова. Нагадаємо, трамвай не курсував за цим маршрутом з перших днів повномасштабного вторгнення. Для його відновлення комунальники відремонтували пошкоджені колію та контактну мережу.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, відтепер трамваї курсують так: розворотне коло «Південний вокзал» – вул. Євгена Котляра – вул. Велика Панасівська – пров. Лосівський – пров. Пискунівський – проїзд Рогатинський – вул. Клочківська – узвіз Клочківський – пр. Незалежності – вул. Трінклера – вул. Миколи Хвильового – вул. Мироносицька – пл. Першого Травня – розворотне коло «Центральний парк».

Мешканців міста закликали не паркувати свої авто на шляху руху трамваїв, а саме: на вулиці Трінклера біля Сумського ринку.

Нагадаємо, у Харкові змінилися номери деяких автобусів. У місті поступово повертаються до нумерації автобусних маршрутів, що існувала до початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо також, у Харкові працівників комунального підприємства «Харківблагоустрій» звільнили від оплати комуналки. Зокрема, від оплати звільнені: комірники, підсобні робітники, бетонники, облицювальники-плиточники, монтажники, старші інспектори з кадрів, двірники

Читайте також: У Харкові з’явилася вулиця Героя України Станіслава Партали

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова