У Харкові відновлюють будинки, пошкоджені ракетами минулого тижня

Ремонт будинків, пошкоджених російськими ракетами / фото Харківська міська рада Ремонт будинків, пошкоджених російськими ракетами / фото Харківська міська рада

У Харкові комунальники цілодобово працюють над усуненням наслідків ракетного удару, який російські військові завдали по місту в ніч проти 8 грудня.

Як передає «Слобідський край», про це в «Єдиних новинах» 15 грудня розповів Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, в 11 пошкоджених будинках станом на зараз закрили контури та прибрали територію, відновили опалення, електропостачання та газопостачання.

«Усі наші комунальні підприємства були задіяні для усунення важких наслідків обстрілу. Триває ремонт покрівлі. Роботи не припиняємо, бо люди знаходяться в цих будинках. Для того щоб надати їм усі комунальні послуги, нам доводиться працювати майже цілодобово», – сказав Ігор Терехов. 

Нагадаємо, росіяни у ніч проти 8 грудня нанесли 6 ракетних ударів по Харкову. Поранення отримали двоє жителів. Влучання російських ракет залишило без світла 165 побутових споживачів у Харкові.

Унаслідок влучання ракет в Шевченківському районі Харкова було пошкоджено три житлові будинки та електричну трансформаторну підстанцію. Мешканців пошкоджених будинків відселили.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова