У Харкові тимчасово закриють станцію метро: що відомо

1

У суботу, 23 грудня, у роботі Харківського метрополітену відбудуться певні зміни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківський метрополітен.

23 грудня рух поїздів Олексіївською лінією буде тимчасово виконуватися від станції «Олексіївська» до станції «Метробудівників» і у зворотному напрямку.

Станція «Перемога» з технічних причин буде тимчасово зачинена. Про відновлення роботи станції повідомлять додатково, зазначили у пресслужбі метрополітену.

Станція "Перемога", Харківський метрополітен

Станція «Перемога», Харків / Фото: Харківський метрополітен

На час закриття станції з 18:30 до 21:30 23 грудня курсуватиме автобусний маршрут № 2 «Пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – ст. м. «Олексiївська» з наступним шляхом руху:

  • пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – пр. Перемоги – пр. Людвiга Свободи – ст. м. «Олексiївська».

Нагадаємо, у харківському метро почався сезон Новорічних концертів. Марафон концертів «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня. Усі заходи проходитимуть на трьох станціях метрополітену: «Південний вокзал», «Університет» та «Історичний музей».

Нагадаємо також, робітники Центрального парку Харкова у ніч проти 14 грудня прикрасили новорічними гірляндами станцію метро «Індустріальна» Холодногірсько-заводської лінії. Усього працівники парку оздобили 7 станцій метро: «Наукова», «Холодна гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Історичний музей», «Університет», «Індустріальна».

Читайте також: Незабаром у центрі Харкова відновлять курсування трамвая

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова