У Харкові тимчасово закриють дві станції метро: що відомо

1

У середу, 6 грудня, у роботі Харківського метрополітену відбудуться певні зміни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківський метрополітен.

6 грудня з 10:00 рух поїздів Олексіївської лінією тимчасово виконуватиметься від станції «23 Серпня» до станції «Метробудівників» і у зворотньому напрямку.

Станції метро «Перемога» та «Олексіївська» з технічних причин будуть тимчасово зачинені. Про відновлення їх роботи буде повідомлено додатково.

Станція «Олексіївська», Харків

Станція «Олексіївська», Харків / Фото: Харківський метрополітен

На час закриття станцій курсуватиме автобусний маршрут №2 «Пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – вул. 23 Серпня (перехрестя з вул. Космонавтiв) з наступним шляхом руху:

Пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – пр. Перемоги – пр. Людвiга Свободи – вул. Ахсарова – пр. Науки – вул. 23 Серпня – вул. 23 Серпня (перехрестя з вул. Космонавтiв).

Нагадаємо, 17 листопада у харківській підземці з’явилася новорічна ялинка  вона розташована у самому центрі міста на станції «Університет».

Нагадаємо також, минулого року на станції метро «Університет» окрім новорічної ялинки установили «Будиночок Діда Мороза», саму ж платформу прикрасили гірляндами. Який вигляд мала святкова станція минулої зими – дивіться тут. 

Читайте також: У метрошколі Харкова побував Президент України (фото)

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова