У Харкові ще одну станцію метро прикрасили до Нового року (фото)

Харків, станція метро «Індустріальна» / фото Центральний парк Харків, станція метро «Індустріальна» / фото Центральний парк

Робітники Центрального парку Харкова у ніч проти 14 грудня прикрасили новорічними гірляндами станцію метро «Індустріальна» Холодногірсько-заводської лінії. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Центрального парку.

«Всього цього року Центральний парк оздобив 7 станцій метро: «Наукова», «Холодна гора», «Південний вокзал», «Центральний ринок», «Історичний музей», «Університет», «Індустріальна»», – йдеться у повідомленні.

Усі гірлянди, якими зараз декорують метро, до війни прикрашали алеї Центрального парку.

Станція метро Індустріальна, Харків, Новий рік

Кінцеву станцію Холодногірсько-заводської лінії прикрасили до зимових свят

Нагадаємо, у Харкові почали відкриватися ялинкові базари. Живе новорічне дерево харків’яни зможуть купити на 78 спеціалізованих торговельних майданчиках та деяких ринках. 

Нагадуємо також, що кожне новорічне дерево обов′язково має бути промарковане. За порушення порядку придбання та збуту ялинок може загрожувати штраф від 510 до 1700 грн не лише продавцю, а й покупцю.

Раніше ми писали, що ціни на штучні ялинки у Харкові залежать від розміру, матеріалу та країни виробника. На вартість дерева також впливає наявність декору і додаткових аксесуарів.

1 1 1 1

Читайте також: Зимові свята: чи будуть в українців додаткові вихідні

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова