У Харкові дітям загиблих воїнів щомісяця виплачуватимуть 8 тисяч гривень

Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

Депутати Харківської міської ради на позачерговій сесії 22 листопада підтримали рішення про виплату грошової допомоги дітям загиблих військовослужбовців і харків’янам з хронічним захворюванням нирок.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію пресслужби Харківської міської ради. 

Так дітям загиблих захисників і захисниць України та дітям загиблих під час проведення антитерористичної операції, відсічі та стримування збройної агресії рф забезпечили виплату адресної грошової допомоги. Щомісяця вона складає 8 тисяч гривень. Кошти виплачуватимуться до досягнення дитиною повноліття.

Крім того, до переліку соціально вразливих верств населення додали харків’ян, які мають хронічне захворювання нирок. Фінансова підтримка передбачається на транспортування до медичних закладів, розташованих на території міста Харкова, для проведення за життєвими показаннями амбулаторного гемодіалізу. Таким людям виплатять одноразову грошову допомогу в розмірі 10 тисяч гривень.

Раніше ми писали, що Харківській міськраді з’явилося Управління оборонної та мобілізаційної роботи.

Нагадаємо, 21 листопада виконком Харківської міськради схвалив проєкт бюджету міської територіальної громади на 2024 рік

Нагадаємо також, що із бюджету Харкова на забезпечення оборони та безпеки міста в цьому році виділено 474 мільйони гривень. Загалом з початку війни – 825 мільйонів гривень. 

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Читайте також: У центрі Коломака відкрили Алею Пам’яті загиблих захисників

Автор: Ксенія Карпенко

Джерело

Новини Харкова