У Харкові через ракетні удари без світла залишились понад 150 споживачів

Російські ракети знеструмили 165 споживачів / фото АТ «Харківобленерго» Російські ракети знеструмили 165 споживачів / фото АТ «Харківобленерго»

Влучання російських ракет 8 грудня залишило без світла 165 побутових споживачів у Харкові.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго», влучання ворожої ракети завдало значних пошкоджень будівлі розподільного пункту обленерго в Шевченківському районі Харкова. 

«Наразі триває розбір завалів та встановлюються обсяги пошкодження електричного обладнання. Енергетики докладають максимум зусиль для заживлення знеструмлених споживачів», – повідомляють енергетики.

Харків, зруйнована будівля розподільчого пункту Харківобленерго

Ворожа ракета влучила у будівлю розподільного пункту в Шевченківському районі Харкова

У Міністерстві енергетики України повідомили, що внаслідок обстрілів знеструмлено споживачів у Харкові та 3 населені пункти в області. Масштаб пошкоджень уточнюється.

Загалом через військову агресію рф у Харківській області без електроенергії залишається 68 населених пунктів, це 16,2 тисячі споживачів.

Нагадаємо, фахівці АТ «Харківобленерго» повністю заживили деокуповане село Малі Проходи. На черзі – Великі Проходи.

Також енергетики повертають електропостачання жителям села Руські Тишки, які чекають на світло з початку деокупації. 

Нагадаємо також, що у 15-ти населених пунктах Малинівської, Чкаловської, Чугуївської, Новопокровської та Печенізької громад Харківської області енергетики АТ «Харківобленерго» підвищили якість та надійність електропостачання.

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова