У Харкові через обстріли пошкоджено понад 60 будинків

Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

Унаслідок обстрілів Харкова 2-3 січня пошкоджено 62 житлові будинки, з них 56 – у Шевченківському районі.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Харківської міської ради. 

Через обстріли у Харкові вибито понад 1,8 тисячі вікон у квартирах і більше ніж 700 – у місцях загального користування. Також пошкоджено три покрівлі.

Загалом через обстріли з 29 грудня по 3 січня руйнувань зазнали 138 житлових будинків. Найбільше пошкоджень зафіксовано в Київському районі – 66. Кількість вибитих квартирних вікон у Київському, Холодногірському, Слобідському, Основ’янському та Шевченківському районах складає 3 тисячі. Комунальники вже закрили 2,1 тисячі віконних контурів.

Опалення немає у двох будинках, електропостачання – в одному. Також деякі будинки залишаються без газу.

Комунальні служби закривають вибиті вікна та двері. Будівлі обстежують на наявність інших пошкоджень. Роботи тривають.

Нагадаємо, мешканці Шевченківського району, які залишилися без житла або їх житло частково зруйноване, можуть звернутися за телефонами: (057) 760-72-41 та (057) 725-29-93. Там можна отримати допомогу в тимчасовому проживанні або в речах першої необхідності. Графік роботи приймальні: понеділок-пʼятниця, з 8:30 до 17:00. 

Раніше ми писали, що загалом внаслідок обстрілу постраждали 53 людини. Одна людина загинула – нею виявилася 91-річна жінка.

Нагадаємо, масований ракетний обстріл розпочався у Харкові о 7:30 2 січня. Тоді жителі міста почули потужні вибухи. Детально про те, що відбувалося під час атаки, читайте тут. 

Читайте також: У Балаклійській громаді заборонили відвідувати пляжі на Водохреще

Автор: Ксенія Карпенко

Джерело

Новини Харкова