У громаді Харківщини попрощалися із двома захисниками

Їх поховали на Алеї Слави в Дергачах.

Денису Василенку було 30 років, Єгору Скулову — 35 років.

У понеділок 11 грудня у Дергачівській громаді Харківського району попрощалися із двома захисниками — штаб-сержантом Денисом Василенком і матросом Єгором Скуловим. Їх поховали на Алеї Слави Семенського цвинтаря у місті Дергачі. Про це повідомив мер Дергачів Вячеслав Задоренко.

Народився Денис Василенко у селищі Козача Лопань у 1993 році. Там закінчив місцеву школу, вступив до Харківського державного університету харчування та торгівлі (спеціальність — митне право). У 2014 році почав служити у 4-му Харківському прикордонному загоні Державної прикордонної служби України на пропускному пункті “Гоптівка”. Загинув 6 грудня 2023 року. У військового залишилася дружина та матір.

“З початком повномасштабного вторгнення Денис зі зброєю в руках боронив Батьківщину від окупантів на найскладніших ділянках фронту. 6 грудня при виконанні службових обов’язків український захисник загинув поблизу Авдіївки”, — розповів Задоренко.

Ще один захисник, Єгор Скулов, народився у місті Луганськ у 1988 році. Закінчив школу у 2005 році, вступив до Східноукраїнського національного університету ім. Даля. Працював на посаді інженера-конструктора на заводі у Луганську. У 2015 році став працювати у Харкові. Із того ж року жив у місті Дергачі. До української армії долучився у листопаді минулого року. Смертельне поранення отримав 11 жовтня.

“У складі 38-ї окремої бригади морської піхоти Єгор Скулов мужньо захищав Україну і, на жаль, загинув 11 жовтня в районі Микільського на Південному напрямку фронту. У 35-річного Єгора залишилась мама Світлана, батько Василь та сестра Олена”, — повідомив Задоренко.

з Фото: Вячеслав Задоренко з Фото: Вячеслав Задоренко

Як писав , біля Авдіївки загинув актор харківського театру. Антон Романченко служив бойовим медиком.

Джерело

Новини Харкова