У Чугуєві створюють команди дружин юних рятувальників-пожежних

Джерело:Чугуївська МВА Джерело:Чугуївська МВА

Чугуївські рятувальники провели заняття для учнів громади у протирадіаційному укритті.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську МВА, надзвичайники Чугуївського управління ДСНС України у Харківській області провели перше заняття з учнями громади. Урок з мінної безпеки для членів дружин юних рятувальників відвідали учні Чугуївському ліцею № 7. Заходи проводяться у протирадіаційному укритті. 

Під час проведення уроку рятувальники розповіли дітям про різні види боєприпасів, порядок дій у разі виявлення підозрілої знахідки, а також пояснили, які ознаки на місцевості свідчать про наявність вибухонебезпечних предметів, – зазначили у МВА.

Крім того, дітям розповіли про правила пожежної безпеки та продемонстрували тематичні відеосюжети й презентації. Дружини юних рятувальників-пожежних – це добровільні об’єднання учнів, які виховують у них свідоме ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Чугуєві опинився під загрозою зриву. Причиною стали борги місцевих жителів за тепло. Також ми писали, що у Чугуєві пам’ятники Рєпіну вкриють захисними спорудами. 

Раніше ми писали, що у Чугуївській громаді жителі почали отримувати компенсації за пошкоджене майно.  У громаді є 2 600 пошкоджених унаслідок агресії рф домівок.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Читайте також: У Чугуєві пам’ятники Рєпіну вкриють захисними спорудами

Автор: Анастасія Хушану

Джерело

Новини Харкова