Пункти Незламності Чугуївської громади обладнають сонячними електростанціями

Джерело: teplocel.com.ua Джерело: teplocel.com.ua

Чугуївська громада Харківської області готує Пункти Незламності до холодів та можливих відключень світла.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву, аби обладнати Пункти Незламності автономними сонячними електростанціями, громаді нададуть 100 тисяч євро.

– Наявність альтернативного живлення у Пунктах Незламності дозволить нам ефективніше реагувати на виклики, пов’язані зі збройною агресією рф, а у майбутньому, після завершення війни – заощаджувати на економії енергоресурсів, – зазначила Галина Мінаєва.

Так гроші надійдуть шляхом грантового фінансування у рамках проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». 

Нагадаємо, у місті Чугуїв триває ремонт дороги на вулиці Гвардійська, на ділянці від перехрестя з вулицею Леонова до краєзнавчого музею.

Нагадаємо також, що з 25 вересня по 5 жовтня триватимуть громадські слухання з перейменування вулиць, провулків, бульварів, площ Чугуївської міської територіальної громади.

Раніше ми писали, що у Чугуївській громаді жителі почали отримувати компенсації за пошкоджене майно.  У громаді є 2 600 пошкоджених унаслідок агресії рф домівок.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Читайте також: У Чугуєві демонтують аварійні будинки на Фортечному узвозі

Автор: Анастасія Хушану

Джерело

Новини Харкова