Стало відомо про загибель захисника з Харківщини, якого вважали зниклим безвісти

Олександр Савченко захищав Україну з 2015 року.

Військовому було 53 роки.

Зміївська міська рада повідомила про загибель військового Олександра Савченка. Чоловік вважався зниклим безвісти. Олександр Савченко загинув 5 червня 2023 року біля села Піщане у Куп’янському районі під час виконання бойового завдання. Він був старшим сержантом, головним командиром гармати 2-го самохідного артилерійського взводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жадан закликає підписати петицію про присвоєння Героя України загиблому підполковнику 92-ї бригади

Народився Олександр Савченко 1969 року, після закінчення школи вступив до профтехучилища №31 у селищі Слобожанське, потім працював на машинобудівному заводі та на Тарному комбінаті.

До Збройних сил України Савченко долучився ще у 2015 році. Він пішов захищати Україну добровольцем 27 лютого 2022 року, нагороджений медалями та відзнакою.

“За час проходження служби він побував у багатьох гарячих точках. 5 серпня 2022 року був нагороджений відзнакою Президента “За оборону України”. 27 січня 2023 року отримав медаль Захисника Вітчизни. 15 травня 2023 року — медаль “За честь! За славу! За народ!”, — розповіли у Зміївській міськраді.

У Героя залишилась дружина та двоє доньок.

Як писав , Валківська та Красноградська громади попрощалися із загиблими захисниками. Михайлу Зіненку з Валок було 47 років, Василю Пропльоткіну з Красноградщини — 55 років.

Джерело

Новини Харкова