Російські окупанти зґвалтували жительку Харківської області

Двом військовим ворожої армії оголосили ще одну підозру.

Погрожуючи пістолетом, командир і водій змусили піти дівчину до будинку, де командир зґвалтував її.

Слідчі встановили ще один факт зґвалтування російськими військовими під час окупації Харківської області. Злочин скоїли військові 3-ї мотострілецької дивізії 20-ї загальновійськової армії західного військового округу Збройних сил Росії — 45-річний командир 99-го самохідного артилерійського полку, полковник Еміль Ахмеров (позивний — “Вовк”) та 22-річний водій 752-го мотострілецького полку Костянтин Шляпніков (прізвисько — “Малий”). Раніше їм уже заочно оголошували підозру за інше зґвалтування.

За даними слідства, навесні 2022 року окупанти ходили домівками місцевих жителів з перевірками. В одному з будинків водій запропонував жінці вступити у сексуальний зв’язок із його командиром, однак та відмовилася. За деякий час окупанти повернулися. Вони були п’яними, стали погрожувати зброєю та змусили жінку піти до командира.

“Вони приставили до скроні батька зброю та погрожували розстрілом, таким чином рашисти змусили доньку піти з командиром до будинку. Окупанти зачинили усіх інших членів сім’ї у підвалі, і водій мав слідкувати за тим, аби ніхто не вийшов. Тим часом інший злочинець користуючись тим, що жінка не могла чинити опір — здійснив насильницькі дії з метою зґвалтування”, — повідомив речник управління Служби безпеки України у Харківській області Владислав Абдула.

Підозру окупантам заочно оголосили за ч. 2 ст. 28 і ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

з

Як писав , раніше слідчі вже повідомляли цим окупантам підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Минулого року навесні вони увірвалися до будинку та погрозами змусили поїхати дівчину із ними. Окупанти зав’язали очі дівчині та по черзі ґвалтували її. Із цими двома загарбниками був ще третій — 24-річний молодший сержант, командир відділення командно-бойової машини. Наразі по цій справі вже направлений до суду обвинувальний акт.

Джерело

Новини Харкова