Поліція розшукує активіста з Харківщини за співпрацю з росіянами

Богдан Черемський після деокупацї Куп'янська виїхав із України.

Слідчі просять допомогти із розшуком Богдана Черемського, якому повідомили про підозру ще минулого року. 

Богдан Черемський, відомий куп’янський активіст, потрапив до переліку колаборантів, що приховуються від слідства. У черні 2022 року йому оголосили підозру за співпрацю з росіянами.

“Співпрацював з державою-агресоркою під час окупації Куп’янська. Завіз, встановив та підключив на території міста супутникове телебачення та Інтернет РФ. Про підозру в колабораційній діяльності йому повідомили ще у червні минулого року. Нині, ймовірніше за все, переховується в росії”, — повідомлять у поліції.

Богдану Черемському 49 років. Він жив у Куп’янську, брав участь у багатьох ініціативах до повномасштабної війни: зокрема, розказував про факти розкрадання та коріпції, перекривав трасу на знак протесту проти закриття кількох шкіл та ін. Наразі він активний у соціальних мережах. Пише у коментарях, що перебуває “у безпеці”.

“Спочатку в окупації, а потім у “друзів” у приватній буцегарні як зрадник. Дякую Богу та друзям зараз у безпеці… Всіх під одне не можна. Кожен відповідає за свої вчинки!” — написав Черемський під дописом про список колаборантів, яких розшукує поліція. 

У поліції просять допомогти встановити місце перебування Богдана Черемського.

“Якщо ви володієте будь-якою інформацією стосовно місцезнаходження вказаної особи або інформацією про причетність до злочинів на території України – пишіть в коментарі або в Telegram bot @Slidstvo_Police_Kharkiv_bot (https://t.me/Slidstvo_Police_Kharkiv_bot) або зверніться до найближчого відділення поліції”, – йдеться у повідомленні Нацполіції.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2023 року начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов опублікував список 150 підозрюваних колаборантів, по яких є докази щодо співпраці із окупантами. Ці люди переховуються від слідства. Напевно, вони втекли до Євросоюзу та можуть отримувати допомогу як біженці. Усіх, хто впізнає колаборантів по фото, просять звертатися до поліції. Богдан Черемський був серед цих людей.

Джерело

Новини Харкова