Переховуються у Європі як біженці: харківська поліція розшукує 150 колаборантів (прізвища)

Освітяни, поліцейські, колишні чиновники, бізнесмени, громадські активісти працювали на росіян під час окупації.

Слідчі просять допомоги у розшуку втікачів, які працювали на Росію під час окупації Харківщини. Частина з них офіційно оголошена в розшук.

Начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов опублікував список 150 підозрюваних колаборантів, по яких є докази щодо співпраці із окупантами. Ці люди переховуються від слідства. Напевно, вони втекли до Євросоюзу. Усіх, хто впізнає колаборантів по фото, просять звертатися до поліції.

“На цих фото – обличчя людей, які працювали на ворога під час окупації Харківської області. Це ті колаборанти, які втекли одразу після звільнення. Багато з них зараз переховуються в ЄС. В нашій базі – 150 таких осіб. І ми вже співпрацюємо з Європолом по цим фанатам рф, які втекли від правосуддя. Щодо кожного з них маємо достатньо доказів роботи на окупантів, кожному заочно повідомили про підозру та оголосили в розшук. По кожному передали інформацію в Європол і вже маємо зворотній зв’язок. Юридично наша інформація – це підстава для того, щоби повернути кожного “за порєбрік”. Придивіться уважніше до цих фотографій. Якщо знаєте, де переховуються ці люди, не мовчіть. Вони повинні відповідати за скоєні злочини за законами України. І не мають права прикриватися українським громадянством в Європі для отримання там допомоги й статуса біженців”, – написав Болвінов.

У переліку – жителі Вовчанської, Ізюмської, Куп’янської, Харківської, Золочівської, Балаклійської громад. Серед них є освітяни, поліцейські, колишні чиновники, підприємці, громадські активісти.

Кого розшукує поліція:

Черемський Богдан Іваногвич впровадив на території м. Куп’янська інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру шляхом завезення з території рф та встановлення, та підключення на території м.  Куп’янська супутникового телебачення та Інтернет рф

Жуковська Людмила Григорівна публічно закликала до підтримки рішень держави-агресора тазбройних формувань і отримала посаду директора Хотімлянського ліцею

Обозна Валентина Вікторівна співпрацювала з військовослужбовцями російської федерації у вигляді взаємодії з воєнізованим формуванням держави-агресора виконувала господарську діяльність.

Зімарін Віктор Анатолійович добровільно зайняв посаду, пов’язану з адміністративно-господарськими функціями у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території державі агресора

Павліченко Андрій Васильович здійснював передачу матеріальних ресурсів незаконним збройним, воєнізованим формуванням, створеним на тимчасово окупованій територі у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території державі агресора

Жуков Олег Сергійович на території міста Куп’янськ налагодив співпрацю з представниками РОВ, яка полягала у використанні АЗС, що належить УПГТК AT “Укргазвидобування” з метою збуту нафтопродуктів невідомого походження. 

Семикопенко Сергій Анатолійович у період окупації с. Макарове Золочівської ОТГ , Богодухівського району, Харківської області обіймав посаду повязану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

Василець Віта Володимирівна зайняла посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора, створеної на тимчасово окупованій території, а саме посаду т.зв. «начальника отдела образования»

Кондратьєв Максим Анатолійович у період тимчасової окупації м. Ізюм, Харківської області призначений окупаційною владою та добровільно зайняв посаду начальника відділу культури окупаційної адміністрації.

Фалько Олена Григоріївна займається колабораційною діяльністю.

Токар Тетяна Василівна займалася колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працювала старостою с. Підвисоке.

Довгань Тетяна Анатоліївна зайняла посаду директора Балаклійського територіального управління Ізюмського району Харківської області, що знаходиться в окупованому місті Балаклія Харківської області, а також співпрацює та допомагає державі-агресору в умовах воєнного стану.

Петренко Сергій Вікторович здійснював колабораційну діяльність, а саме добровільно зайняв посаду (заступника начальника ТУ – начальника відділу ЖКГ тимчасової окупаційної влади), пов’язану з адміністративно-господарськими та організаційно-розпорядчими функціями при тимчасовій окупаційній владі.

Кизим Валерій Володимирович став заступником голови Куп’янської міської ради, здійснював колобараційну діяльність

Чемолосов Сергій Миколайович на тимчасово окуповані території с. Іваніка призначений головою с. Іванівка Чугуївського району Харківської області: проводив зібрання місцевих мешканців, розповсюджував гуманітарну допомогу від окупаційної влади та привозив агітаційні матеріали для залучення більшої кількості місцевих мешканців для їх протиправної діяльності.

Філімонов Олег Вікторович у період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, зайняв посаду завідуючого сектором соціальних гарантій та соціальної політики окупаційної ВЦА Ізюмського району.

Кадіна Ольга Олександрівна добровільно зайняла посаду пов’язану з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Куп’янську Харківської області.

Дементьєв Михайло Вікторович добровільно зайняв посаду т.в.о. директора Територіального центру соціального обслуговування Куп’янскього району

Чепіженко Дмитро Миколайович під час окупації Харківської області добровільно зайняв посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконному органі влади, а саме посаду начальника відділу сільського господарства та продовольства у т.зв. «ВЦА Вовчанського району Харківської області».

Колкутін Костянтин Миколайович. У період з липня 2022 року по вересень 2022 року зайняв посаду у окупаційній адміністрації країни-агресора, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, а саме посаду «начальника відділу природніх ресурсів і екології військово-цивільної адміністрації Вовчанського району»

Шичко Наталія Іванівна 30 серпня 2022 року добровільно зайняла посаду “и.о. главы временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области”.

Божков Олександр Андрійович добровільно зайняв посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в окупаційній адміністрації держави-агресора, створеної на тимчасово-окупованій території, а саме посаду т.зв. «главного врача Изюмской центральной клинической больницы»

Лагоша Наталія Володимирівна 07.04.2022 добровільно зайняла посаду так званого “начальника відділу” незаконно створеної “тимчасової адміністрації” держави-агресора, незаконно створеній на території м. Ізюма Ізюмського району Харківської області”

Малявін Максим Сергійович здійснював інформаційну діяльність у співпраці з окупаційною владою, що полягало у забезпеченні комп’ютерною технікою працівників окупаційної адміністрації, організовував роботу радіо “ЖИЗНЬ” на хвилі 92.2 fm, яке здійснювало мовлення російської пропаганди.

Мороз Віталій Олексійович на території Куп’янського району у період окупаціїу співпраці з державою-агресором рф та окупаційною адміністрацією надавали послуги з транслювання російських телеканалів та проросійського контенту, спрямованого на підтримку держави-агресора.

Кашуба Антон Геннадійович виконував функції т.зв. “директора зв’язку” на території м. Куп’янськ. Також, надавав допомогу окупаційним військам, орієнтуючи по місцевості, інфраструктурі території, чим надавав допомогу представникам, іноземної держави – рф, у проведені підривної діяльності проти України.

Данічев Григорій Григорійович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою  правоохоронному органі, на посаді «поліцейський”.

Козир Олександр Вікторович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі.

Алєксєєнко Сергій Вікторович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі.

Літвінов Олександр Олексійович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі.

Фалько Іван Васильович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі

Зоріна Альбіна Андріївна займалася колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працювала у створеному окупаційною владою правоохоронному органі.

Бурлачка Сергій Володимирович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі, займав посаду “поліцейський”.

Щербатюк В’ячеслав Петрович займався колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працював у створеному окупаційною владою правоохоронному органі, зайняа посаду “поліцейський”

Черкасов Денис Олександрович у період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, добровільно зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а саме, працював в органах “народної міліції” м. Ізюм.

Ткаченко Віталій Анатолійович у період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, добровільно зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а саме, працював в органах “народної міліції” м. Ізюм.

Руденко Сергій Михайлович. Перебуваючи на тимчасово окупованій території в м. Ізюм Харківської області, добровільно зайняв посаду “дільничного” новоствореного правоохоронного органу – “народної поліції”

Левченко Руслан Сергійович добровільно зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а саме посаду патрульного-постового в так званій “народній міліції м. Балаклія”.

Роздайбіда Анатолій Іванович добровільно зайняв посаду у незаконному органі влади, створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора на тимчасово окупованій території с. Хотімля Чугуївського району Харківської області – т.зв. «помошника начальника Волчанского территориального управления Военно-гражданской администрации Волчанского района Харьковской области», не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій.

Ларіонов Володимир Федорович знаходячись на тимчасово-окупованій території військами рф – сел. Шевченкове, Куп’янського району, Харківської області, проводив публічне заперечення встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Хаустова Анна Олегівна. Знаходячись на тимчасово-окупованій території військами рф – с. Троїцьке, Куп’янського району, Харківської області, поводила публічні заклики до підтримки рішень та/або дій держави-агресора рф.

Євсович Юрій Володимирович публічно висловлював заперечення здійснення російською федерацією збройної агресії проти України та закликав до підтримки рішень та дій держави – агресора.

Зайченко Євгеній Володимирович. Публічно заперечував агресію РФ, публічно закликав до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань, співпрацював з окупаційною адміністрацією, надавав віськовим рф інформацію щодо життєдіяльності Чугуївської району, інформацію щодо розміщення об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, а також осіб, які володіють зброєю, осіб, які проходили службу в зоні проведення АТО та ООС на сході України.

Коліков Олег Іванович. Публічно заперечував агресію РФ, публічно закликав до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань, співпрацював з окупаційною адміністрацією, надавав віськовим рф інформацію щодо життєдіяльності Чугуївської району, інформацію щодо розміщення об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, а також осіб, які володіють зброєю, осіб, які проходили службу в зоні проведення АТО та ООС на сході України.

Волокітіна Олена Миколаївна. Публічно закликала громадян України до підтримки рішень дій держави-агресора, публічно заперечувала здійснення збройної агресії проти України, робила публічні заклики, що «росія тут назавжди».

Русських Оксана Володимирівна. Добровільно надала згоду на співпрацю з окупаційною адміністрацією в м. Куп’янськ Харківської області, та очолила підприємство поштового зв’язку на окупованій території Харківської області. Таким чином, надавала допомогу у проведенні підривної діяльності проти України шляхом передачі окупаційній владі рухомого та нерухомого майна Харківської дирекції AT «Укрпошта», що знаходилося на тимчасово окупованій території м. Куп’янськ Харківської області.

Кужельний Дмитро Олександрович. Займав посаду у незаконному органі влади, створеному окупаційною адміністрацією держави-агресора на тимчасово окупованій території с. Хотімля, Чугуївського району, Харківської області – т.зв. «помошника начальника Волчанского территориального управления военно-гражданской администрации Волчанского района Харьковской области», не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеного на тимчасово окупованій території. Здійснював наступні функції, а саме: прийом та реєстрацію

Сизонова Інна Юріївна. На території тимчасово окупованого смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області, добровільно зайняла посаду в організації окупаційної влади, де у подальшому, була призначена на посаду «И.о. главного специалиста сектора внутренней политики Великобурлукского ТУ ВГА Купянского района Харьковской области».

Андрущенко Олег Андрійович. Перебував на посаді «секретаря-помічника сільського голови», створеного окупаційною адміністрацією держави-агресора російської федерації «Временной гражданской администрацией Куп’янського района Харьковской области» на території Катеринівського старостинського округу, Великобурлуцької селищної ради, Куп’янського району Харківської області та виконував функціональні обов’язки до яких входило: збирання списків місцевих мешканців з особистими даними, на отримання гуманітарної та матеріальної допомоги від російських окупаційних військ, підтримку збройної агресії рф проти України, виконанні розпоряджень та вказівок окупаційної влади.

Матяш Марина Олександрівна. Перебуваючи на території тимчасово окупованого м. Куп’янськ, Харківської області, добровільно зайняла посаду “исполняющей обязанности специалиста лицензионно-разрешительного отдела Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области”, не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, де виконувала наступні функції: прийом громадян, які зверталися до окупаційної влади із заявами про отримання матеріальної допомоги в розмірі 10 000 рублів від російської федерації та

Янголенко Любов Павлівна. Добровільно зайняла посаду “Исполняющей обязанности специалиста лицензионно-разрешительного отдела Временной гражданской администрации Купянского района Харьковской области”, не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеного на тимчасово окупованій території, а саме в м. Куп’янськ, Харківської області.

Нечипоренко Ірина Володимирівна. Добровільно зайняла не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій посаду у «в.о. головного спеціаліста ліцензійно-дозвільного відділу» окупаційної адміністрації держави-агресора.

Кузьменко Наталія Олександрівна. Добровільно зайняла не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій посаду у «в.о. спеціаліста відділу охорони здоров’я» окупаційної адміністрації держави-агресора.

Книш Ніна Василівна добровільного займала посаду тимчасово виконуючої обов’язки спеціаліста бухгалтерії, яка не пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора. 

Олійникова Людмила Володимирівна. Займала посаду виконуючого обов’язки “головного спеціаліста відділу забезпечення і виконання бюджету управління фінансів” у “тимчасовій цивільній адміністрації Куп’янського району Харківської області”, тим самим здійснила колабораційну діяльність, зайнявши посаду, не пов’язану з організаційно-розпорядчими або адміністративно-господарськими функціями в окупаційній адміністрації держави-агресора.

Льовіна Ірина Миколаївна. В період окупації добровільно зайняла посаду в управлінні фінансів “тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області”. Наказом В.о. голови адміністрації від 27.06.2022 №60/лс, Льовіну І.М. було призначено виконуючою обов’язків “головного спеціаліста сектору планування бюджету і адміністрування доходів управління фінансів ТЦА».

Гаманін Сергій Іванович. Добровільно займав посаду головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення і виконання бюджету управління фінансів у окупаційній адміністрації держави-агресора – т.зв. «тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області”, яка не пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій.

Кравченко Яна Юріївна. Добровільно займала посаду головного спеціаліста відділу діловодства військово-цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області, не пов’язаної з виконанням організаційно- розпорядчих або адміністративно-розпорядчих функцій, у незаконних органах влади створених на тимчасово окупованій території.

Мамаєва Світлана Михайлівна. Займала посаду в.о. “головного спеціаліста юридичного відділу” незаконно створеного органу окупаційної адміністрації зс рф на території міста Куп’янськ – “військово-цивільна адміністрація Куп’янського району”, про що підписала відповідний трудовий договір. В подальшому, була призначена наказом в.о. голови т.зв. “ВЦА Куп’янського району Харківської області” Губіна М.А. на посаду “в.о. головного спеціаліста юридичного відділу” т.зв. “військово-цивільної адміністрації Куп’янського району»

Татьков Олег Леонідович, перебуваючи на тимчасово окупованій території Балаклійського району Харківської області, надавав допомогу державі агресору, а саме добровільно зайняв посаду дільничного в незаконних правоохоронних органах поліції, створених на тимчасово окупованій території Балаклійського району Харківської області, з метою завдання шкоди Україні.

Черненко Руслан Миколайович, 16.06.1983 р.н., співпрацював з військовими рф, а саме займав посаду інспектора ізолятору тимчасового тримання відділу “народної міліції” м. Ізюм.

Алфімцев Олександр Ігорович здійснював господарську діяльність у взаємодії з державою-агрессором, а саме реалізацію сільгосппродукції, яка була придбана на території Куп’янського району Харківської області, на території Білгородської області російської федерації.

Ломакін Олександр Сергійович, 18.07.1986 р.н., перебуваючи на території смт. Дворічна Куп’янського району Харківської області, у період тимчасової окупації рф вказаного н.п., зайняв посаду, не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, в окупаційній адміністрації держави-агресора, а саме посаду т.зв. “виконуючого обов’язки старшого інспектора чергового відділу адміністративно-господарського забезпечення Дворічанського територіального управління військово-цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області. 

Мартинкова Олена Василіївна 04.04.1977 р.н., закликала до підтримки рішень та дій держави-агресора.

Лєбєдев Андрій Сергійович, 16.12.1975 р.н., під час повномасштабного вторгнення рф добровільно зайняв посаду “начальника отдела административного хозяйства ВГА”, не пов’язану з виконання адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території – в окупаційній адміністрації держави-агресора, а саме “военно-гражданской администрации Волчанського района Харьковской области”

Білашов Віталій Володимирович, 24.09.1965 р.н., після окупації зс рф смт.Великий Бурлук Куп’янського р-ну Харківської області, добровільно почав співпрацювати з окупаційною владою та був призначений на посаду головного спеціаліста адміністрації смт. Великий Бурлук ВЦА Куп’янського району Харківської області.

Черненко Дмитро Миколайович, 11 березня 1990 року народження, добровільно зайняв посаду «помічника чергового ізолятора тимчасового тримання» новоствореного правоохоронного органу – “народної поліції”, розташованого за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Соборна, 50, а саме: слідкував за «порядком» в камерах, організовував харчування “затриманих”, віддавав затриманим в ізоляторі особам команди щодо їх дій.

Голуб Павло Олександрович, 12.07.1991 р.н., в період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, зайняв посаду начальника Управління житлового-комунального господарства окупаційної ВЦА Ізюмського району, де виконував свої розпорядчі функції від імені окупаціної влади та військослужбовців рф. 

Юрченко Андрій Павлович, 28.12.1982 року народження, під час окупації м. Ізюм та Ізюмського району російськими окупаційними формуваннями, добровільно надав останнім інформацію стосовно анкетних даних та місць мешкання місцевих військовослужбовців ЗСУ України, та членів їх сімей. Юрченко А.П. влітку 2022 року займався агітаційною діяльністю у підтримку окупаційної влади, виправдовував військову агресію росії проти України.

Лебедєва Ольга Миколаївна, 26.06.1978 року народження, співпрацювала з військовими російської федерації та у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території України – Військово-цивільна адміністрація Вовчанського району Харківської області” добровільно зайняла посаду завідуючої сектором моніторингу та контролю. 

Фомін Олександр Сергійович, 05.08.1977 р.н., добровільно займав посаду в т. зв. “УВД ВГА Харьковской области” при окупаційній владі держави-агресора російської федерації в період окупації військовими рф Куп’янського району Харківської області.

Потапчук Руслан Володимирович, 24.06.1992 р.н., який 24.02.2022 року публічно заперечував здійснення збройної агресії проти України, публічно закликав до підтримки рішень та дій держави агресора, збройних формувань та окупаційної влади держави агресора та добровільно зайняв посаду співробітника правоохоронного органу окупаційних структур, а саме поліцейського 1-го відділення окремого взводу патрульно-постової служби поліції управління внутрішніх справ “ВГА Харківській області».

Злобін Артем Олександрович, 09.04.1979 р.н., який під час повномасштабної агресії РФ з 24.02.2022 року неодноразово публічно виказував заперечення проти збройної агресії РФ проти України, підтримував самопроголошену місцеву окупаційну владу Вовчанського району.

Григоров Максим Юрійович, 18.05.1986 р.н., під час окупації м.Куп’янськ, добровільно запропонував військовим рф свою кандидатуру та обійняв посаду т.зв. “и.о. главного специалиста отдела цифровых коммуникаций”. Маючи доступ до технічної документації мережі ПАТ “Укртелеком” та будучи обізнаним з мережею магістрального провайдера ТОВ “Атраком”, Григоров М.Ю. надавав військовим рф данні для подальшого втручання до вузлів та інформаційних систем вказаних провайдерів, налаштовував військовим рф комунікаційне обладнання для підключення до мережі інтернет,

Шовгеня Валентина Іванівна, 23.10.1963 р.н. в період окупації Куп’янського району Харківської області займала посаду директора Пристанційної гімназії. Перебуваючи на вказаній посаді, остання вчиняла дії спрямовані на впровадження стандартів освіти держави агресора у навчальному закладі.

Лобанова Олена Вікторівна 11.05.1986 року народження, за власним бажанням, добровільно, надала згоду на зайняття посади в організації окупаційної влади, де у подальшому, була призначена на посаду «главного специалиста Управления образования, культури і спорта Великобурлукского ТУ ВГА Купянского района Харьковской области», створеного окупаційною адміністрацією держави-агресора російської федерації “Временной гражданской администрацией Купянского района Харьковской области” на території, Великобурлуцької селищної ради, Куп’янського району Харківської області.

Литвин Тетяна Вікторівна, 07.07.1987 року народження з початку збройної агресії російської федерації на Україну заперечувала таку агресію, публічно закликала до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань і співпрацювала із окупаційною адміністрацією

Чигринов Андрій Юрійович, 16.09.1988 р.н., публічно заперечував здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України у тому числі м.Вовчанськ, Чугуївського району, Харківської області.

Слізовська Олена Миколаївна, 28.02.1988 р.н., на території Куп’янського району Харківської області працювала в незаконно створеному правоохоронному органі, а саме в так званому «Управлении внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области».

Демченко Володимир Володимирович, 21.08.1966 р.н., який в умовах воєнного стану добровільно зайняв посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора

Дорошенко Людмила Миколаївна, публічно закликала громадян України до підтримки рішень дій держави-агресора та публічно заперечувала здійснення збройної агресії проти України.

Дудяк Артем Павлович, 18.07.1981 р.н., здійснював пособництво державі-агресору, налагодивши робочі зв’язки з представниками місцевої окупаційної адміністрації, перебуваючи на території смт. Дворічна, Куп’янського району, Харківської області.

Дворніков Максим Васильович, 25.09.1987 р.н., мешкає за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вул. Чайковського, 16А, в період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, добровільно зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а саме, працював начальником відділення кримінального розшуку у “народной полиции” м. Ізюм.

Гричка Олександр Іванович, переьуваючи на тимчасово-окупованій території військами рф – у смт. Дворічна Куп’янського району Харківської області, зайняв не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій посаду окупаційної адміністрації держави-агресора.

Слонь Олена Іванівна, 26.06.1980 р.н., під час окупації м. Балаклія здійснювала колабораційну діяльність, а саме: добровільно зайняла посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, так званій “народній міліції”.

Шамаєва Любов Леонідівна , 28.07.1962 р.н., перебуваючи на тимчасово окупованій території с. Курилівка Куп’янського району Харківської області зайняла посаду не пов’язану з виконанням організаційно розпорядчих або адміністративно господарчих функцій у т.зв. «Куриловском териториальном отделе Временной гражданской администрации Купянського района Харьковськой области».

Кишинець Олександр Олександрович, 1973 р.н., перебуваючи на тимчасово окупованій території Ізюмського району Харківської області, надавав допомогу державі агресору, а саме добровільно виконував організаційно-розпорядчі функції, обіймаючи посаду заступника мера м. Ізюм з питань безпеки та діяльності силових структур самопроголошеної місцевої адміністрації

Стельмашук Галина Юріївна, знаходячись на тимчасово-окупованій території військами рф – у м. Куп’янськ Харківської області, зайняла не пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій посаду окупаційної адміністрації держави-агресора.

Грищук Вікторія Вікторівна, займалася колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працювала старостою с. Першотравневе.

Чеха Наталія Миколаївна, 22.06.1981 р.н., займала посаду старшого спеціаліста ВЦА Купя’нського району Харківської області. Після окупації зс рф смт. Великий Бурлук Купя’нського району, Чеха Н.М. почала співпрацювати з окупаційною владою та була призначена на посаду старшого спеціаліста ВЦА Купя’нського району Харківської області.

Суханов Володимир Вікторович обіймав посаду “керівника медичної служби або служби медикаментів” у м. Ізюмі Харківської області,

Українець Олексій Володимирович, 13.06.1979 р.н., публічно заперечував збройну агресію РФ, проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликав до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань та окупаційною адміністрацією держави агресора, до не визнання державного суверинітету та тимчасово окуповані території України.

Богданова-Кулик Ольга Ігорівна, 04.121975 р.н., незаконно призначена т.в.о. головного лікаря КП “Купянське територіальне медичне обєднання»

Скляров Андрій, добровільно займав посаду в незаконних правоохоронних органах та співпрацював з окупаційною владою

Даньшина Тетяна Анатоліївна, 31.01.1976 р.н., на території м. Вовчанськ, Харківської області, Чугуївського району, займала посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території в окупаційній адміністрації держави-агресора.

Жувак Дмитро Олександрович, 27.11.1985 р.н., під час окупації територій Ізюмського району
Харківської області, добровільно зайняв посаду старости с. Веселе, Ізюмського району, Харківської області у незаконно створеної окупаційній адміністрації м. Балаклія, що пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих функції.

Васенко Олександр Вікторович під час окупації м. Балаклія здійснював колобараційну діяльність, а саме добровільно зайняв посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Буркова Наталя Іванівна, 30.01.1979 р.н., під час повномасштабної агресії РФ з 24.02.2022 року публічно заперечувала здійснення збройної агресії проти України, публічно закликала до підтримки рішень та дій держави агресора, збройних формувань та окупаційної адміністрації держави агресора.

Чернова Галина Олександрівна 16.04.1990 року народження, за власним бажанням, добровільно, надала згоду на зайняття посади в організації окупаційної влади, де у подальшому, була призначена на посаду «специалиста сектора землеустройства, земельных отношений, градостроительства и архетектуры Великобурлукского ТУ ВГА Купянского района Харьковской области», створеного окупаційною адміністрацією держави-агресора російської федерації «Временной гражданской администрацией Купянского района Харьковской области»

Терешенкова Марія займається колабораційною діяльністю.

Овередний Євген Сергійович, 14.07.1995 р.н., в період повномасштабного вторгнення військовослужбовців та інших збройних формувань російської федерації та безпосередньо окупації території Ізюмського району Харківської області, добровільно займав посаду, у незаконних органах влади, а саме, працював головним спеціалістом у розпорядженні голови окупаційної ВЦА Ізюмського району.

Бологова Тетяна Миколаївна, здійснювала колабораційну діяльність, зайнявши посаду у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території, а саме – в окупаційній адміністрації держави-агресора. 

Скубченко Сергій Іванович, 25.06.1979 р.н., публічно заперечував здійснення збройної агресії проти України та публічно закликав до підтримки рішень дій держави-агресора, підконтрольних їй збройних формувань.

Сороковий Олександр Вікторович, 02.10.1970 р.н., добровільно зайняв посаду “главного специалиста сектора планирования бюджета и администрирования доходов ВГА” не повязану з виконанням адміністративно-господарських функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території – в окупаційній адміністрації держави-агресора, а саме “военно-гражданской администрации Волчанского района Харьковской области”.

Канаєв Микола Іванович, 13.11.1962 р.н., публічно заперечував збройну агресію РФ, проти України, публічно закликав до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань та окупаційною адміністрацією держави агресора, до не визнання державного суверинітету та тимчасово окуповані території України.

Канаєва Тетяна Вікторівна, 14.09.1961 р.н., публічно заперечувала збройну агресію РФ, проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, публічно закликала до підтримки рішень держави-агресора та збройних формувань та окупаційною адміністрацією держави агресора, до не визнання державного суверинітету та тимчасово окуповані території України.

Уматов Дмитро Віталійович, 05.05.1998 р.н., який в період часу з липня по вересень 2022 на території Дворічанської ОТГ , Куп’янського району, Харківської області працював в незаконно створеному правоохоронному органі, а саме в так званому «Управлении внутренних дел Военно-гражданской администрации Харьковской области”. В період окупації м. Ізюм та Ізюмського району, добровільно зайняв посаду в незаконних
правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а саме, працював слідчим у “народной полиции” м. Ізюм.

Колеснікова Світлана Володимирівна, 27.03.1971 р.н., починаючи з моменту повномасштабного військового вторгнення ЗС РФ на територію України, тобто з 24.02.2022 публічно заперечувала здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України у тому числі м. Вовчанськ, Чугуївського району, Харківської області.

Малєєв Іван Миколайович. Зайняв посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, а саме “и. о. начальника управления лесного хозяйства Военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области”.

Шевелєва Олена Анатоліївна. Перебуваючи на тимчасово окупованій території Ізюмського району Харківської області, працюючи у незаконно створеному органі влади рф на посаді “заместителя начальника Боровского территориального управления временной гражданской администрации Изюмского района Харьковской области”, добровільно надала згоду на переміщення на посаду «и.о. директора государственного бюджетного образовательного учреждения “Боровская общеобразовательная школа № 1 им. Героя Советского Союза В.С. Колесника”.

Одерій Микола Юрійович 22.05.1992 під час окупації м. Балаклія, здійснював колобараційну діяльність, а саме добровільно зайняв посаду в правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території

Козир Ігор Володимирович встановлював причини несправності автомобілів та, в подальшому, особисто, добровільно та з власної ініціативи, використовуючи належне йому обладнання та інструменти, здійснював ремонти автомобільної техніки збройних сил російської федерації.

Мурзикін Ілля Леонідович у період окупації м. Куп’янськ добровільно надав згоду представникам збройних сил РФ на призначення на посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території м. Куп’янська, а саме на посаду дільничного інспектора у відділі дільничних інспекторів поліції Куп’янська при окупаційній адміністрації держави-агресора, створеної на тимчасово окупованій території.

Гроза О.В., перебуваючи у складі незаконного правоохоронного органу, створеного на тимчасово окупованій території Куп’янського району Харківської області, займаючи посаду поліцейського взводу патрульної служби, ніс службу на блок – посту.

За фактом здійснення Слатвицьким Д.В. колабораційної діяльності, а саме добровільному зайнятті громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Багрич Олександр Миколайович, 05.01.1983 р.н. добровільно займав посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території

Гладишева Олена Василівна, 10.09.1986 р.н. добровільно займала посаду в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території

Шахун Сергій Вікторович, 15.08.1982 р.н., який мешкає за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Липці, вул. Кооперативна, буд. 13, займався колабораційною діяльністю, обіймаючи посаду в незаконному правоохоронному органу.

Погребняк Олексій Сергійович, 22.12.1984 р.н., який мешкає за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Стрілеча, вул. Зелена, буд.12, займався колабораційною діяльністю, обіймаючи посаду в незаконному правоохоронному органу.

Васильєв Олексій Сергійович, 16.06.1997 р.н., який мешкає за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Стрілеча, пров. Садовий, буд. 3, займався колабораційною діяльністю, обіймаючи посаду в незаконному правоохоронному органу.

Рубан Яна Олександрівна, 08.06.1990 р.н., який мешкає за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Лук’янці, вул.Перемоги, буд. 18, кв. 5, займалася колабораційною діяльністю, обіймаючи посаду в незаконному правоохоронному органу.

Сикало В.О. співпрацював з окупаційною владою та військовослужбовцями рф, а саме у період часу з середини червня 2022 року по середину серпня 2022 року добровільно займав посаду в незаконному правоохоронному органі – “народній міліції”, створеному на тимчасово окупованій території у м. Ізюм Ізюмського району Харківської області.

Гонта Валентина Олександрівна, 21.02.1949 р.н., перебуваючи на території тимчасово окупованого Куп’янського району Харківської області, починаючи з 24.02.2022, активно співпрацювала з представниками окупаційної влади, а також, добровільно зайняла посаду директора школи №1 м. Куп’янська Харківської області при окупаційній владі, тобто посаду, пов’язану з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарчих функцій.

Телятников Ігор Віталійович, 03.03.1966 р.н., 30.06.2022 добровільно зайняв посаду, пов’язану із виконанням організаційно-розпорядчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, а саме виконуючого обов’язки голови тимчасової державної адміністрації Харківського району Харківської області та надає представникам ЗС РФ чи іншим військовим формуванням допомогу у підривній діяльності проти України.

Глотова Л.І. перебуваючи на території сел. Дворічна, Куп’янського району, Харківської області, займала посаду «виконуючої обов’язки голови Дворічанського територіального управління військово-цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області» у структурі окупаційної адміністрації держави-агресора, що створена представниками держави-агресора рф на тимчасово окупованій території сел. Дворічна Куп’янського району Харківської області.

Ковбаса П.О. добровільно зайняв посаду «заступника начальника Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області», тобто у незаконно створеному органі окупаційної адміністрації зс рф на території смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області. 

Попов С.Г., директор ТОВ “УКРГРУЗАВТО-ТРАНС” у період часу з кінця липня по вересень 2022 року після окупації військами рф території смт. Великий Бурлук, Куп’янського району, Харківської області здійснював господарську діяльність у взаємодії з окупаційною адміністрацією, налагодив механізм вантажних перевезень зернових культур з окупованої території Харківської області (Вовчанської та Великобурлуцької ОТГ) до Російської Федерації, зокрема до Белгородської області.

Книш Володимир Леонідович. Вчинив колабораційну діяльність, шляхом впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти.

Яно О.І. добровільно обіймав посаду “виконуючого обов’язки помічника начальника управління (сільський) Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області”, а саме виконував рішення керівництва військово-цивільної адміністрації на окупованій території с. Червона Хвиля, Куп’янського району Харківської області

Романов С.Г . зайняв посаду старости с. Кочубеївка та виконував організаційно-розпорядчі функції у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора.

Малахова Людмила Анатоліївна. В період збройного конфлікту, вступила у контакт з представниками збройних формувань рф на території міста Куп‘янськ Харківської області і добровільно обіймала посаду “в.о. начальника відділу економічного розвитку військово-цивільної адміністрації у м. Куп‘янськ” незаконно створеного органу окупаційної адміністрації ЗС РФ на території м. Куп‘янськ – “Куп‘янська військово-цивільна адміністрація”.

У березні 2022 року Рябчук В.М., перебуваючи на тимчасово окупованій території міста Куп’янськ Харківської області, добровільно обіймав посаду “головного спеціаліста відділу природніх ресурсів і екології військово-цивільної адміністрації у м. Куп‘янськ” незаконно створеного органу окупаційної адміністрації ЗС РФ на території м. Куп‘янськ – “Куп‘янська військово-цивільна адміністрація”, виконував обов‘язки начальника вказаного відділу.

У липні 2022 року Сергієнко В.О., перебуваючи на тимчасово окупованій території смт. Ківшарівка, Куп‘янського району Харківської області, добровільно обіймав посаду «начальника сектору моніторингу та контролю ВЦА Купянського району»повязану з виконанням організаційно розпорядчих або адміністративно-господарських функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованих територіях.

Коваленко Олена Олегівна. З початком військової агресії рф проти України, добровільно пішла на співпрацю з окупаційною владою, була призначена на посаду директора КЗОЗ “Купянський медичний фаховий коледж ім. Марії Шкарлетової” ХОР

Промська Олена Володимирівна. Добровільно обіймала посаду т.зв. “и.о. директора ГБОУ «СОШ №3” г . Купянска. Таким чином, здійснювала колабораційну діяльність шляхом запровадження стандартів освіти держави-агресора.

Бібік Анна Анатоліївна здійснювала колабораційну діяльність, добровільно зайнявши посаду пов’язану з виконанням організаційно розпорядчих та адміністративно господарських функцій, у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Куп’янську Харківської області, а саме в окупаційній адміністрації держави агресора.

Усенко Руслан Миколайович, 03.01.1991 р.н., перебуваючи на території смт. Великий Бурлук Харківської області, здійснював забезпечення представників ЗС РФ паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування та приміщеннями для проживання.

Усенко Максим Михайлович, 01.12.1987 р.н., перебуваючи на території смт. Великий Бурлук Харківської області, під час тимчасової окупації вказаного населеного пункту здійснював забезпечення представників військових формувань держави-агресора паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування та приміщеннями для проживання.

Ковбаса Павло Олександрович, 04.04.1986 р.н., перебуваючи у смт. Великий Бурлук Куп’янського району Харківської області, у період тимчасової окупації вказаного населеного пункту, здійснював забезпечення представників ЗС РФ паливно-мастильними матеріалами, продуктами харчування, приміщеннями для проживання.

Колеснікова Світлана Володимирівна. З 24.02.2022 публічно заперечувала здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України у тому числі м. Вовчанськ, Чугуївського району, Харківської області.

Золотарьова Олена Анатоліївна, займалася колабораційною діяльністю під час окупації території громади військами рф, а саме працювала старостою с. Богуславка.

Григорова Юлія Володимирівна, 11.12.1997 р.н., добровільно займала посаду в т.зв. “УВД ВГА Харьковской области” при окупаційній владі держави-агресора російської федерації в період окупації військовими рф Куп’янського району Харківської області.

Капленко Олександр Володимирович, 30.06.1976 р.н., який у взаємодії з окупаційною адміністрацією м.Куп’янськ налагодив механізм перевезення пасажирів з окупованих територій Куп’янського району до Російської Федерації, зокрема до м.Бєлгород та м.Краснодар Російської Федерації.

Влітку 2022 року в період тимчасової окупації м.Куп’янськ та Куп’янського району Харківської області Головнін А.В., будучи громадянином України, добровільно зайняв посаду в.о. інсректора РС в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території.

Джафаров М.В., перебуваючи в с. Андріївка, Куп’янського району Харківської області, за власним бажанням, з метою надання допомоги ворожій державі рф, зайняв посаду “виконуючого обов’язки помічника начальника управління (сільський) Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області”.

Борисенко Анатолій Володимирович, 18.01.1972 р.н., який в період часу з липня по вересень 2022 на території Куп’янського району Харківської області працював в незаконно створеному правоохоронному органі, а саме в так званому «Управлении внутренних дел военно-гражданской администрации Харьковской области.

Нощенко Віталій Вікторович, будучи оформленим ФОП, встановивши стійкі робочі та ідеологічні зв’язки з представниками незаконних органів влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією та незаконними збройними та воєнізованими формуваннями держави-агресора, з середини серпня 2022, здійснював господарську діяльність у взаємодії з так званою «Военно-гражданской администрацией».

Кравцов Нікіта Юрійович, 21.04.2003 року народження, мешканець м. Ізюм Харківської області, який у період часу з середини червня по початок вересня 2022 року співпрацював з окупаційною владою та військовослужбовцями рф, а саме добровільно зайняв посаду в незаконному правоохоронному органі – «народна міліція», створеному на тимчасово окупованій території у м. Ізюм Харківської області.

Афанас’єв Сергій Олександрович, 24.11.1986 р.н., добровільно займав посаду в т. зв. “УВД ВГА Харьковской области” при окупаційній владі держави-агресора російської федерації в період окупації військовими рф Куп’янського району Харківської області.

Джерело

Новини Харкова