Олег Синєгубов розповів, де Росія концентрує підрозділи для перекидання на Харківщину

Головною метою окупантів є захоплення Куп'янська-Вузлового.

Ворог поповнює втрати підрозділами, які концентруються на півночі.

Російські окупанти проводять постійні наступи на позиції української армії на Куп’янському напрямку. Росія концентрує свої підрозділи на півночі Харківської області, аби потім перекинути їх на Куп’янський напрямок. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в інтерв’ю “Укрінформу”.

“На Куп’янському напрямку ворог найактивніший, постійно наступає, але наші Збройні сили діють ефективно. Противник, втрачаючи людей, броньовану техніку, вимушений відходити. Але спроб не полишає. Крім того, ми уважно слідкуємо за північчю Харківщини, оскільки там ворог періодично концентрує війська і після того направляє їх на той самий Куп’янський напрямок, бо йому доводиться проводити заміни, поповнення, ротації”, — розповів Синєгубов.

Окупанти активно штурмують позиції Збройних сил України упродовж пів року. Вони йдуть у наступи біля сіл Синьківка, Іванівка та Петропавлівка у Куп’янському районі. Як пояснив Синєгубов, їм потрібні самі ці населені пункти, аби заблокувати місто Куп’янськ і потім вийти на селище Куп’янськ-Вузловий.

“У Харківській області для ворога це зараз — основна мета, оскільки, наприклад, захоплення Синьківки дасть можливість просуватися далі та створити передумови для блокування Куп’янська. Та головна ціль — Куп’янськ Вузловий (великий залізничний вузол, – ред.). Але щоб до нього дістатися, потрібно захопити частину міста Куп’янська. Ці плани ми розуміємо, ці плани розуміють наші Збройні Сили. Тому адекватно реагуємо”, — зазначив голова ХОВА.

Як писав , командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський назвав ситуацію на Куп’янському напрямку складною. Українським захисникам доводиться воювати в умовах переваги ворога як в озброєнні, так і в кількості особового складу, попри це вони утримують свої позиції.

Джерело

Новини Харкова