Начальник відділу прокуратури Харківщини задекларував годинник за пів мільйона гривень

Відсьогодні в Україні відкритий доступ до електронних декларацій.

Вартість годинника склала понад 519 000 гривень.

7 грудня начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб Харківської обласної прокуратури Андрій Лазарєв подав до Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

У повідомленні вказано, що 2 грудня Лазарєв набув права на швейцарський годинник Rolex вартістю 519 805 гривень. Це сталевий наручний чоловічий годинник, придбаний у магазині компанії Dream Watch sp. z o.o (Польща), яка продає, у тому числі швейцарські годинники. У видатках декларант вказав, що це була купівля-продаж (міна).

Також у Реєстрі є декларація Лазарєва за 2022 рік, подана сьогодні, 11 грудня. Згідно із нею, за минулий рік він отримав на своїй посаді 569 374 гривень зарплатні, а також 655 748 гривень пенсії. Ще 304 309 гривень склав середній заробіток за час вимушеного прогулу згідно з рішенням суду. Готівкою Лазарєв зберігає 52 000 доларів і  70 000 гривень, на банківських рахунках — 25 256 гривень і 4701 долар. 

Із нерухомості у декларації вказана квартира у Харкові площею 52 квадратних метри. Андрій Лазарєв має на неї право безоплатного довічного користування, володіє квартирою Людмила Лазарєва.

Як писав , у неділю 10 грудня в Україні відкрили Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Деяких декларацій не буде у відкритому доступі.

Джерело

Новини Харкова