На Північній Салтівці включають ліхтарі на вулиці Дружби Народів

Північна Салтівка, вулиця Дружби Народів / фото Харківська міська рада Північна Салтівка, вулиця Дружби Народів / фото Харківська міська рада

У Харкові комунальники продовжують відновлювати вуличне освітлення на Північній Салтівці. Зараз працівники КП «Міськсвітло» у тестовому режимі вмикають ліхтарі вздовж дороги на вулиці Дружби Народів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Комунальники вже замінили дев’ять світильників з 31 існуючого та відновили 430 метрів електромережі.

Загалом з початку війни у Київському районі Харкова ворожими обстрілами було пошкоджене понад 50 % мереж зовнішнього освітлення – близько 7 тисяч світильників і 180 кілометрів електромереж.

Станом на зараз КП «Міськсвітло» відновило 85 % мереж зовнішнього освітлення центральної частини та «червоних ліній» району.

Нагадаємо, включати вуличне освітлення на Північній Салтівці почали на початку листопада. У тестовому з 7 листопада вуличне освітлення працює на вулицях Леся Сердюка, Бучми, Гвардійців-Широнінців, Гвардійців-Широнінців.

Нагадаємо також, що на вулиці Наталії Ужвій триває демонтаж багатоповерхівки, зруйнований внаслідок обстрілів. Будинок розбирають, починаючи з верхнього поверху.

Автор: Катерина Радіонова

Джерело

Новини Харкова