На Харківщині Сили оборони відбили 7 атак росіян

Ворог використовує різну тактику штурмів.

29 грудня противник 7 разів безуспішно намагався прорвати оборону українських захисників в районі Синьківки на Куп’янському напрямку.

Такі дані надав Генштаб ЗСУ.

Ситуація на Лимано-Куп’янському напрямку залишається стабільно напруженою, найгарячіша обстановка в напрямку Синьківки, де ворог продовжує спроби штурмів — розповів начальник пресслужби штурмової бригади “Сталевий кордон” Іван Шевцов в етері національного телемаратону.

“Ворог не полишає спроб зайняти даний населений пункт (Синьківку – ред.). Сили оборони, у тому числі підрозділи Державної прикордонної служби, бригада “Сталевий кордон”, тримають оборону на даній ділянці, і у ворога спроби здійснити штурмові дії на даній ділянці провалились”, — повідомив Іван Шевцов.

Військовий зауважив, що тактика ворога суттєво не змінилась, він використовує різні способи.

“Це може бути штурм маленькими групами — йдуть по два військовослужбовця за 4-5 км від лінії фронту, маленькими групами кучкуються безпосередньо біля лінії зіткнення і групами до 10 військовослужбовців намагаються йти в штурм. Їх ми ліквідовуємо, замість них йде наступна така сама група. Інший варіант — коли йде група на техніці. Нещодавно були випадки, коли вони намагались заїхати на бронетехніці в Синьківку, але такі спроби ми припиняємо, вражаємо техніку і живу силу противника”, — наголосив Іван Шевцов.

Окупанти використовують і стару. і нову техніку, танки, БТР, БМП, але уся техніка, яка підходить ближче до лінії фронту, знищується Силами оборони, додав пресофіцер. 

Як писав , українські захисники відбили 12 атак окупантів на Харківщині. Росіяни намагаються захопити територію у Куп’янському районі.

Джерело

Новини Харкова