На Харківщині проводять в останню путь двох військових

Загинули мешканці Чугуївського та Красноградського районів.

Андрію Решетіленку було 49 років, Юрію Тарану — 45.

19 грудня помер військовий із Печенізької громади Андрій Решетіленко. Поховають захисника на кладовищі у селі П’ятницьке. За інформацією печенізького селищного голови Олександр Гусарова, народився Андрій Решетіленко у 1974 році. У Збройних силах України служив водієм-лінійним наглядачем відділення зв’язку. 

“Печенізька селищна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, схиливши голови у хвилину скорботи. Щиро шануємо пам’ять усіх Героїв, які, ціною власного життя відстоюють мирне небо над нашою країною! Вічна пам’ять Герою!”, — зазначив Гусаров.

з Андрій Решетіленко. Фото: Олександр Гусаров

Солдат Юрій Таран із Сахновщинської громади був навідником мотопіхотного батальйону. Він загинув 17 грудня у Донецькій області. Попрощаються із бійцем у суботу 23 грудня у селі Сугарівське, поховають у Сахновщині.

“Дякуємо герою за його подвиг та за те, що ціною власного життя, до останнього подиху боронив кордони нашої країни! Царство Небесне та вічний спокій загиблому!”, — написали на сторінці Сахновщинської громади у Facebook.

з Юрій Таран. Фото: Сахновщинська громада

Як писав , 16 грудня у шпиталі помер військовий із Краснокутської громади Павло Токар. Попрощалися із захисником 18 грудня. Його поховали у селі Водяне.

Джерело

Новини Харкова