На Харківщині можуть розширити зону примусової евакуації на Куп’янському напрямку

фото ХОВА фото ХОВА

У Харківській області можуть оголосити примусову евакуацію з міста Куп’янськ, бо перебування поблизу лінії зіткнення наражає на небезпеку цивільних і заважає ЗСУ.

Як передає «Слобідський край», про це на брифінгу 23 листопада повідомив начальник ХОВа Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, в Харківській області розглядають можливість розширення переліку населених пунктів, де проведуть примусову евакуацію жителів. У цей список входить і місто Куп’янськ чи його частина.

«Це Куп’янський напрямок. Сам Куп’янськ, можливо, якусь його частину, дооскільску частину і далі, тому що перебування там місцевого населення відверто заважає нашим військовим. Тому це не лише безпека людей, яка для нас на першому місці, але це і стратегічний напрямок для оборони наших рубежів», – сказав начальник ХОВА.

Олег Синєгубов додав, що станом на 23 листопада з прифронтових громад евакуювали 294 дитини, ще 4 планують евакуювати найближчими днями.

Нагадаємо, для евакуації можна звертатися до Єдиного координаційного гуманітарного центру за номером: 0800339291. Дзвінки є безоплатними, приймаються цілодобово. Щоденно з 9:00 до 16:00 діє гаряча лінія Куп’янської МВА для жителів громади: +380989412300.

Нагадаємо також, що на Куп’янському напрямку окупанти збільшили кількість штурмів і авіаударів

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова