Армія рф намагається створити умови для блокування Куп’янська – Сирський

Колаж «Слобідський край» / Фото: Сухопутні війська ЗС України, АрміяInform Колаж «Слобідський край» / Фото: Сухопутні війська ЗС України, АрміяInform

Російська армія продовжує наступати на Куп‘янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє «Слобідський край».

Аби створити умови для блокування міста Куп’янськ на Харківщині, противник намагається захопити силами штурмових рот село Синьківка. Там він зазнає значних втрат у живій силі, тому почав перекидати у зазначений район штурмові підрозділи, які перебували в резерві. 

 – На Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. Незважаючи на це, російські окупанти роблять ставку саме на людський ресурс, – пояснив командувач Сухопутних військ ЗСУ.

За його словами, на відміну від ворога, Сили оборони намагаються досягати успіху шляхом вдалих тактичних дій, влучного вогню артилерії, мінометів, ударних дронів та стрілецького озброєння.

Лише за листопад було знищено близько 11 тисяч особового складу росіян та понад 1100 одиниць військової техніки, а саме: близько 130 танків, а також 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів.

Раніше Олександр Сирський повідомляв, що для штурмів українських позицій на Куп’янському напрямку росіяни використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених шторм, шторм z, шторм v. Окрім того, фіксується присутність колишніх так званих «вагнерів», які теж долучаються до штурмів.

Нагадаємо також, у Харківській області можуть оголосити примусову евакуацію з міста Куп’янськ, бо перебування поблизу лінії зіткнення наражає на небезпеку цивільних і заважає ЗСУ.

Читайте також: Куп’янський напрямок: які населені пункти зазнали авіаційних ударів (мапа)

Автор: Анна Хливнюк

Джерело

Новини Харкова