Під Куп’янськом ворог кидає на штурми колишніх зеків та залишки «вагнерів» – Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський

На Куп’янському напрямку ворог продовжує вести активні наступальні дії в зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця». Бойові дії тривають неподалік Іванівки, Синьківки Харківської області.

Як передає «Слобідський край», про це повідомив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

«На Куп’янському напрямку для штурмів українських позицій використовують підрозділи, сформовані з колишніх ув’язнених шторм, шторм z, шторм v. Фіксується присутність колишніх так званих «вагнерів», які теж долучаються до штурмів», – сказав Олександр Сирський.

За словами командуючого, на Куп’янському напрямку жодних успіхів військові рф не мають.

Нагадаємо, минулого тижня командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав райони ведення бойових дій на Куп’янському та Бахмутському напрямках,  зустрівся з командирами частин і підрозділів, заслухав доповіді про хід виконання поставлених завдань, проблемні питання та порядок їх вирішення. 

Нагадаємо також, що на Куп’янському напрямку військові рф  щодня обстрілююють критичну енергетичну і газову інфраструктуру.

Раніше ми повідомляли, що у Харківській області можуть оголосити примусову евакуацію з міста Куп’янськ, бо перебування поблизу лінії зіткнення наражає на небезпеку цивільних і заважає ЗСУ.

Читайте також: ЗСУ відбили штурми росіян на Куп’янському напрямку – Генштаб

Автор: Галина Гришко

Джерело

Новини Харкова