“Мишача лихоманка” косить окупантів на Куп’янському напрямку

ГУР повідомляє, що у підрозділах загарбників фіксують спалах вірусної хвороби.

За інформацією розвідки, хвороба вплинула на боєздатність ворога.

Російські окупанти на Куп’янському напрямку невдоволені тим, що їх належно не забезпечують зимовими речами та не надають медичну допомогу. У багатьох підрозділах стався спалах так званої “мишачої лихоманки”. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

“Хвороба має вірусний характер та передається до людини від гризунів — через прямий контакт зі збудником, внаслідок вдихання пилу мишачих екскрементів чи потрапляння їх у продукти харчування, які вживає людина. Симптоми мишачої лихоманки включають сильний головний біль, зростання температури тіла до 40 градусів, висипи та почервоніння, зниження тиску, крововиливи в очах, нудоту, блювання по декілька разів на день”, — розповіли у ГУР Міноборони України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сирський називає ситуацію на Куп’янському напрямку складною

За інформацією української розвідки, російські командири не вірять підлеглим і вважають, що вони хочуть втекти з важкої ділянки фронту.

“Скарги на лихоманку від особового складу  російської армії, який задіяний у війні проти України, командування проігнорувало, розцінивши їх як черговий прояв ухилення від участі в бойових діях. До того ж на першому етапі перебігу “мишача лихоманка” нагадує звичайний грип. У підсумку — “мишача лихоманка” значно знизила боєздатність російських “щурів”, — зазначили у розвідці.

Як писав , окупанти скаржаться, що їм будь-що треба захопити Куп’янськ. Загарбник, який воює у Харківській області на Куп’янському напрямку, телефоном розповів про жорстоке поводження командира.

Джерело

Новини Харкова