Мер-зрадник із Харківської області заправляє спорткомплексом у Росії

Геннадій Мацегора (справа) став першим мером на Харківщині, який зрадив Україну.

Колишній мер Куп’янська, якого звинувачують у державній зраді, “займається” розбудовою спорту у Старому Осколі.

Геннадій Мацегора першим пішов на співпрацю з російськими окупантами на Харківщині. Він ходив на перемовини з ворогом, закликав місцевих мешканців співпрацювати з окупантами. Пілся деокупації більшої частини Харківської області Мацегора зник і довгий час не з’являвся на публіці. Але улітку він “сплив” серез засновників спорткомплексу ігрових видів спорту у невеликому місті Бєлгородської області, Старому Осколі.

“У лютому 2023 року він створив профіль у російській соцмережі “Вконтакте”, де одразу ж підписався на групу, присвячену Владіміру Жиріновскому. Далі почав робити репости з груп, що ностальгують за радянським союзом. Улітку 2023 року ексмер отримав нову посаду вже в росії – влаштувався керівником нового спорткомплексу “Георгиевский”, що знаходиться в містечку Старий Оскол Бєлгородської області. Саме там Мацегора разом з родиною і осів після переїзду. За даними російського реєстру, керівником цієї структури він став прямо з моменту її створення. Це призначення перегукується з минулим колишнього міського голови, який, виявляється, колись цілих десять років працював в рідному Куп’янську тренером з вільної боротьби”, – пише “Медіаграмотність в Україні”.

Судячи з російських реєстрів, Мацегора очолив спортивний комплекс у липні 2023 року. Тепер він відвідує різні спортивні заходи росіян.

Але ексочільника Куп’янська досі не оголосили у розшук, інформації про проведення заочного розслідування в судовому реєстрі також немає.

Як писав , під час деокупації Харківщини вищий ешелон гауляйтерів встиг втекти з Харківської області у напрямку Росії або на окуповані території Луганської та Донецької областей.

Це так званий голова “військово-цивільної адміністрації Харківської області” Віталій Ганчев,  “керівники” районів — Максим Губін (Куп’янський), Олексій Подорожній (Харківський), Павло Солонецький (Вовчанський), Анатолій Фомічевський (Ізюмський), “керівники” міст та селищ — гауляйтери Ізюма Владислав Соколов, смт. Шевченкове Андрій Стрижко, Балаклії — Юрій Шевченко, Великого Бурлука Олександр Ковбаса, Борової Сергій Агарков. Ймовірніше за тим же напрямком втекли й міські голови: Куп’янська – Геннадій Мацегора, Балаклії — Олександр Столбовий, Вовчанська — Анатолій Степанець.

Джерело

Новини Харкова