Любителів швидкості у Харкові відправлятимуть до військкоматів

Патрульні зупинили BMW, яка дрифтувала і порушувала швидкісний режим.

Новий начальник Патрульної поліції Харкова пообіцяв викоренити стритресинг як явище у Харкові.

Бойовий офіцер Віктор Левченко, який нещодавно приступив до виконання обов’язків, нагадує усім харків’янам, які наважуються ганяти по місту, що війна триває за кілька десятків кілометрів. Він просить не порушувати ПДД, тишу і швидкісний режим у Харкові. Порушникам будуть нагадувати адреси ТЦК, профілактичних бесід більше не буде.

“Можливо, комусь здалось, що настали мирні часи, що війна десь там по телевізору і можна дозволяти собі вночі шліфувати асфальт, дратуючи харків’ян, що і так нерідко прокидаються під звуки вибухів. Можливо, хтось вважає, що йому дозволено таким чином виказувати зневагу воїнам, які раз в пів року вилазять з посадок до рідного міста, щоб обійняти сім’ю і згадати, що таке спати в ліжку. Для таких персонажів в мене погані новини: По-перше, війна всього в парі десятків кілометрів від Харкова, і те, що по місту щодня не прилітають ворожі снаряди і міни це заслуга воїнів Сил Оборони України яким за це крихке почуття безпеки завдячує вся країна. На такий прояв неповаги патрульна поліція реагуватиме максимально жорстко і законно. На терпимість і розуміння не розраховуйте, в країні війна – профілактичні бесіди закінчились. По-третє, всі ваші навички і уміння швидкої, агресивної їзди будуть дуже корисні для доставки БК на позиції, або евакуації поранених під ворожим вогнем. Адреси територіальних центрів комплектування підкажемо”, – повідомив Віктор Левченко і попросив поважати один одного.

Нагадаємо, 1 листопада Віктор Левченко був призначений виконуючим обов`язки голови Патрульної поліції Харківщини. Він бойовий офіцер, майстер спорту, лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня, очолював Патрульну поліцію Луганської області.

Джерело

Новини Харкова