Квартири і машини Олега Синєгубова. Скільки заробляє голова Харківської ОВА?

Стали відомі подробиці декларації начальника військової адміністрації.

Олег Синєгубов у 2022 році заробив 929 018 гривень на посаді голови Харківської обласної адміністрації.

Про це стало відомо з декларації, яку він подав 13 червня цього року, але доступ до якої громадяни отримали лише з сьогоднішнього дня — раніше через воєнний стан такі відомості були засекречені. 

Олег Синєгубов має 13 банківських рахунків, він тримає на них 135 тис. доларів та 330 тис. гривень. 

Дружина Синєгубова Анна Журавльова у 2022 році заробила 308 694 гривень у Харківському національному медичному університеті, а також отримала 10 320 гривень від управління соцзахисту Шевченківського району Харкова. Вона має сім банківських рахунків, тримає на них 255 тисяч доларів та 315 тисяч гривень.

Подружжя задекларувало і нерухомість. У власності Олега Синєгубова — квартира у Харкові площею 202, 5 кв. м, яку він придбав у 2018 році, також голова ХОВА має право безоплатного користування квартирою  Валентини Синєгубової (ймовірно, матері або іншої родички), розмір квартири у декларації не вказано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник відділу прокуратури задекларував годинник за пів мільйона гривень

Анна Журавльова має квартиру в Харкові розміром 156,5 кв. м, якою має право безоплатно користуватися її чоловік. Також дружині посадовця належать два місця для паркування в Харкові, половина квартири розміром 50 кв. м, право безоплатного користування квартирою Лариси Журавльової, нежитлове приміщення площею 233.2 кв. м, дві земельні ділянки у Харкові, і ще дві — у Черкаській Лозовій.

Автомобілі подружжя в декларації 2022 року не вказані, але у 2020-му році Олег Синєгубов задекларував Lexus, а його дружина — Porsche Cayenne.

У декларації 2021 року вказано, що Олег Синєгубов подарував Анні Журавльовій 1 млн гривень.

Джерело

Новини Харкова