Кордони Харківської області укріплюють тоннами бетону та кілометрами ровів

На трьох напрямках регіону зводять фортифікаційні споруди.

На Харківщині тривають роботи з укріплення обороноздатності, попри те, що Володимир Зеленський назвав регіон одним із найкращих у зведенні захисних споруд.

Зараз в області планують новий проєкт з будівництва з фортифікації.

“Є нове масштабне завдання від президента, про фортифікації. Це тонни бетону, кілометри ровів. Це північ, північно-східний напрямок, східний напрямок. Тісно комунікуємо з угрупуваннями військ, бо вони є замовниками фортифікацій”, — повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов “Суспільне. Харків”.

Фортифікаційні споруди – це захист цивільних та посилення військових на полі бою. За словами очільника ХОВА, коли росіяни бачать, що на якомусь напрямку зводять захисні споруди, то розуміють, що наступати буде неефективно.

Де саме тривають інженерні роботи, із питань безпеки не повідомляється. Це північ, північно-східний та східний напрямки на Харківщині. Іноді оборонну лінію доводиться будувати за 1-3 кілометри від російських позицій.

Нагадаємо, на підсумковій пресконференції Володимир Зеленський назвав фортифікаційні споруди на Харківщині одними з найкращих в Україні. Тут, за словами президента, завдяки співпраці військових, будівельників та влади вдалося звести захисні споруди. Він бачив їх під час останнбої поїздки на Схід.  

Джерело

Новини Харкова