Жителям прифронтових територій Харківщини відправляють повідомлення про евакуацію

Люди можуть звернутися щодо евакуації за телефоном гарячої лінії.

Харківська обласна військова адміністрація впровадила систему оповіщення про евакуацію для мешканців прифронтових населених пунктів регіону.

Жителям прифронтових територій надходять SMS-повідомлення, в яких йдеться про безкоштовну евакуацію. Охочим евакуюватися пропонують зателефонувати на цілодобову безкоштовну гарячу лінію за номером телефону — 0800-33-92-91.

“Смс розраховані на людей поважного віку, які не мають гаджетів та Інтернету. А також родичів осіб, які проживають в небезпечних прифронтових районах області”, — розповів голова ХОВА Олег Синєгубов.

Наразі рекомендують добровільно евакуюватися жителям громад Куп’янського, Чугуївського (Вовчанський напрямок) та Ізюмського (Борівський напрямок) районів. Тим, хто вирішить евакуюватися, нададуть усю необхідну юридичну та гуманітарну допомогу.

з SMS-повідомлення, яке надсилають жителям Харківщини від ХОВА

Як писав , під примусову евакуацію можуть потрапити ще 20 населених пунктів Харківщини. В них проживають близько 1000 дітей, третина — саме у Куп’янську. Поки оголошувати примусову евакуацію у цих населених пунктах не будуть, однак при зміні безпекової ситуації рішення ухвалять негайно. 

Джерело

Новини Харкова