Харківського депутата Одарченка вигнали з партії

Нардеп віднині став позафракційним.

Члени партії “Слуга народу” виключили зі своїх лав Андрія Одарченка.

Харківський парламентар, який оскандалився спробою підкупити Мустафу Найема, голову Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури, більше не член президентської партії. Про це повідомила голова “Слуги народу” Олена Шуляк.

“23 листопада на засіданні дисциплінарної комісії ПП “Слуга Народу” всіма членами було одноголосно підтримане рішення щодо виключення з членів партії Андрія Одарченка”, — написала народна депутатка на своїй сторінці у Facebook.

Напередодні партійці також призупинили членство Одарченка у фракції “Слуга народу”.

“Це стандартна процедура, яка застосовується нами в подібних випадках. Остаточне рішення щодо нього буде прийнято за результатами слідства”, – заявили у прес-службі партії “Слуга народу”, передає “Радіо. Свобода”

Це відбулося за рішенням голови фракції Давида Арахамії.

Андрія Одарченко за рішенням суду знаходиться в ізоляторі, але він може вийти на волю під заставу у 15 мільйонів гривень. Депутат досі лишається членом комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики та ректором Державного біотехнологічного університету.

Андрій Одарченко потрапив до Верховної Ради у 2019-му році. Він виграв вибори на 170-му окрузі Харкова, куди входить Салтівський (тоді Московський) район. Він набрав 44% голосів. 

Джерело

Новини Харкова