Дитсадок у метро Харкова працюватиме у дві зміни

Діти займатимуться у метросадку по дві години.

У метросадку зможуть навчати до 500 дошколят.

Дитсадок у харківському метро, який планують відкрити із нового року, працюватиме у суботу та за потреби, якщо буде багато охочих, у неділю. У будні дитсадок буде зачинений, оскільки у цей час у метро навчатимуться школярі. У дитсадку займатимуться діти старшого дошкільного віку. Їх готуватимуть до школи. Дітей прийматимуть у дві зміни — із 10:00 до 12:00 та з 14:00 до 16:00. Про це пише “Суспільне” з посиланням на директора департаменту освіти Харківської міської ради Ольгу Деменко.

“Привозити дітей батьки будуть лише на дві години. Цього достатньо. У дитячих садках ми, якщо проводимо заняття, то це переважно два заняття по 30-35 хвилин. У метро ми проведемо з дітьми так само 2-3 заняття, поспілкуємося, потанцюємо, поспіваємо”, — каже Деменко.

Батькам потрібно буде самим привозити своїх дітей, організованого транспорту для цього не буде на відміну від метрошколи, оскільки діти маленькі. Годування дітей у дитсадку метрополітену не передбачено.

Наразі дитсадок хочуть запустити у 16-ти класних кімнатах. У них зможуть займатися 32 групи (у кожній — не більше ніж 15 дітей), їх закріплять за дитсадками. Батьки, які хочуть віддати свою дитину до дитсадка у метро, повинні звернутися до свого дитсадка та повідомити про це директору.

Станом на початок грудня у Харкові налічується близько 3000 дітей дошкільного віку. За словами Ольги Деменко, 400 батьків уже висловили бажання віддати дітей до метросадка. У департаменті освіти планують навчати у метросадку від 400 до 500 дітей.

Як писав , сьогодні, 4 грудня, виконком міськради вирішив, що у Харкові запустять дитсадок у метро. Він почне працювати із 6 січня 2024 року на п’яти станціях метро.

Джерело

Новини Харкова