Депутатка Харківської обласної ради хоче скласти повноваження

Питання про дострокове припинення депутатських повноважень розглянуть на сесії.

Ганна Кузнецова подала заяву про те, що більше не хоче бути депутаткою.

Депутатка Харківської обласної ради VIII скликання Ганна Кузнецова, яка представляє партію “Блок Кернеса — Успішний Харків”, хоче достроково припинити депутатські повноваження. Вона подала відповідну заяву. Виконавчий апарат облради розглянув її та підготував відповідний проєкт рішення. Питання мають розглянути на сесії облради 23 грудня. Проєкт рішення опублікований у базі даних нормативних документів Харківської облради.

“Враховуючи заяву депутата Харківської обласної ради Кузнецової Ганни Вікторівни про складення нею депутатських повноважень, відповідно до пункту 2 частини другої статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, пункту 10 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” підготовлено для розгляду на сесії обласної ради проєкт рішення обласної ради “Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання Кузнецової Г.В.”, яким пропонується достроково припинити повноваження депутата Харківської обласної ради VІІІ скликання Кузнецової Ганни Вікторівни, обраної депутатом обласної ради за виборчим списком регіональної Харківської обласної організації політичної партії “Блок Кернеса — Успішний Харків”, — сказано у пояснювальній записці до проєкту рішення.

Якщо депутати облради підтримають рішення про дострокове припинення повноважень Кузнецовою, то його передадуть Харківській обласній територіальній виборчій комісії, оскільки на місце Кузнецової має зайти новий депутат.

Зазначимо, Ганна Кузнецова у 2015 році стала депутаткою Харківської облради від партії “Відродження”. Перебувала на посаді секретаря комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень облради. На місцевих виборах у 2020 році обралася до облради від партії “Блок Кернеса — Успішний Харків”. Була заступником директора комунальної газети “Харьковские известия”.

У 2021 році мер Харкова Ігор Терехов визнав близькі стосунки з Ганною Кузнецовою. Він розповів про них після того, як у пабліках з’явилися фото Терехова та Кузнецової з Туреччини. 

“Мені не подобається, що у нас особисте життя завжди виходить на перший план, і всі його жваво обговорюють. Теж хочу поставити крапку: не бачу проблеми в цьому питанні. Знаючи, що мені потрібно з раннього ранку в понеділок бути у Туреччині на ділових переговорах, прибув заздалегідь і провів один день на відпочинку. За свій рахунок, у звичайному номері. З тією людиною, з якою у нас дуже тривалі відносини і яку я вважаю самою близькою. Які проблеми можуть бути? Все це відкрито. Я знаю людину, яка зробила фотографії. Ми з нею привіталися, ніхто ні від кого нічого не приховує. Історія взагалі ні про що. Ну, комусь хочеться, ну поговорили”, — сказав тоді Терехов.

Як писав , депутат, яка зайшла до Харківської міської ради замість Кернеса, склала мандат. Більше не виконує повноваження депутата міськради Ілона Хачатурян.

Джерело

Новини Харкова