Привітання з Новим роком

З Новим роком, українці!
Хай в квартирі і хатинці
Заіскриться вогник чуда,
Хай добро до вас прибуде!

Хай насіється із неба
Те, чого усім вам треба.
Хай зійде вам Божа ласка,
І в життя приходить казка


Ось і приходить Новий рік, вже стукає в двері! Нехай він принесе із собою тільки радість, здоров’я, щастя та добрі новини! А всі негаразди, хвороби та сум давайте залишимо позаду, не будемо брати у рік новий. І нехай неодмінно всі мрії збудуться! з Новим роком!


З Новим роком вас усіх
Щиро хочу привітати!
Буде хай добро та сміх,
Миру хочу побажати!

Хай в новому році будуть
Щастя, радість і кохання,
Злагода у дім прибуде,
Хай здійсняться всі бажання!З Новим роком! Нехай кожен місяць прийдешнього року буде яскравим і незабутнім! Нехай дива трапляються частіше, ніж про них мріється! Нехай події будуть значними і красивими, а життя – благополучним і щасливим


Вітаю з Новим роком! Бажаю, щоб у вашому домі цілий рік був затишок, любов і щастя. Нехай Новий рік принесе багато радісних і щасливих днів! Бажаю, щоб в новому році здійснилися всі ваші мрії і бажання!


Новий рік – це час для дива, чарівництва зимової казки, нових починань. Бажаю не тільки мріяти в цьому новому році, а й повільно, але впевнено йти в напрямку нових відкриттів і великих перемог. Нехай в цій дорозі супроводжує удача і тепло найближчих людей. З Новим роком!Радісно б’ють куранти і стукають серця в очікуванні чудес, веселе свято виблискує новорічними вогниками, усмішками та бризками шампанського. Нехай атмосфера свята, надії, радості буде з вами весь рік, нехай щастя переповнює думки і почуття, а здоров’я дасть можливість здійснити всі мрії. Зі святом, з Новим роком!


Міцного здоров’я вам в Новому році! Нехай ноги будуть сильнішими, щоб пройти нові кілометри, руки – міцнішими, щоб утримати нові призи, голова – відчайдушнішою, щоб укритися лавровим вінцем. І тільки серце нехай залишається тим самим – гарячим!


Найсміливіші мрії нехай збудуться саме під цей бій курантів, а запальна ейфорія свята залишиться з тобою надовго! Нехай в Новому році в твоєму житті з’явиться все, чого не вистачає для щастя: Україна переможе, люди навколо стануть більш радісними, світ – яскравішим, справи – легшими, дружба – міцнішою, любов – сильнішою. Нехай серце співає, творить і любитьЗ Новим роком! Нехай кожен місяць наступного року буде в нашій родині незабутнім! Нехай дива відбуваються частіше, ніж про них мріють, а події будуть значними, життя — благополучним і щасливим!


Вітаю з Новим роком! Нехай старий рік забере всі негаразди та смутки, а новий буде наповнений здобутками, багатством, любов’ю і здоров’ям! Бажаю добра, благополуччя і щастя у Новому році. Хай усе здійсниться!


Вітаю з Новим роком та новорічними надіями! Прийміть мої щирі побажання — щоб цей рік виконав ваші бажання і навіть дуже маленькі, але важливі мрії. Щоб ваш будинок не залишало сімейне тепло та благоденство, щоб ви зустріли нових і не забували старих друзів. Посмішок вам, щастя та здоров’яЗ новим роком! Все погане хай залишиться в минулому році, а попереду чекає лише щастя, нехай життя подарує багато яскравих емоцій, радісних подій та незабутніх подорожей!


З Новим роком! Нехай попереду чекає багато радісних моментів, плідних днів, геніальних ідей, значних успіхів, приємних зустрічей та добрих сюрпризів. Бажаю здоров’я і кохання!


Приходить чудове та всіма улюблене, чарівне свято — Новий рік! Вітаю вас і щиро бажаю, щоб усі мрії та щирі побажання справдилися цього року. Нехай на вас чекають приємні сюрпризи та радісні зустрічі, успіх і процвітання, здоров’я й бадьорість, щастя та любов! Нехай старий рік йдучи, забере з собою всі проблеми та невирішені завдання, життя заграє новими яскравими фарбами. Миру вам у Новому році! 

Новини Харкова