У Харківській області близько 4 тисяч споживачів знеструмлені внаслідок негоди

1 Знеструмлено 8 населених пунктів.

Внаслідок негоди по Харківській області знеструмлені 3945 споживачів.

Станом на 10 годину 17 грудня знеструмлено 8 населених пунктів, з них два — частково, — повідомили в АТ “Харківобленерго”.

Бригади енергетиків продовжують відновлення електропостачання в Барвінківській, Близнюківській, Вовчанській, Куп’янській, Чугуївській і Лозівській громадах, — повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 

Водночас голова Лозівської громади Сергій Зеленський розповів про відновлення світла: “Станом на 21 годину 16 грудня енергетики повідомили, що відновили електрозабезпечення в старостинських округах Лозівської громади. Пошкодження на мережах спричинила негода: обледеніння та повалені дерева. Вдячний усім, хто допомагав повернути світло в домівки наших мешканців”, — написав Зеленський у Telegram.

Продовжують працювати енергетики у Близнюківській громаді. 

“Вже третій день без світла залишається село Широке, темно і у селі Шевченкове Друге. І це не повний перелік сіл, постраждалих від негоди”, — повідомили у громаді.

Також, за даними Міненерго, через бойові дії залишаються без напруги 68 населених пунктів Харкывщини (16 369 абонентів). Відновлено подачу газу для 435 споживачів, які залишилися без газопостачання минулої доби.

Як писав , через негоду у Харківській області без світла залишаються близько 10 тисяч споживачів. Знеструмлені 46 населених пунктів Харківщини.

Джерело

Новини Харкова