У “Дії” оновили карту “Пунктів незламності”: як знайти найближчий у Харкові та області

На мапі міста 458 "пунктів", обладнаних генераторами.

Відтепер у застосунку “Дія” можна знайти найближчий “Пункт незламності”, перевірити наявність послуг та прокласти маршрут.

У застосунку оновили функціонал мапи пунктів незламності. Її перемістили на головний екран. Про це повідомили на сторінці “Дії” у соцмережах.

“Готуємося до можливих блекаутів просто зараз — оновили мапу Пунктів незламності в Дії. Щоб українці завжди залишалися на зв’язку, легко користувалися послугою в застосунку, а також вибирали необхідні для них зручності”, — йдеться у повідомленні.

Тепер з’явилася можливість планувати оптимальний маршрут, використовуючи фільтри “відчинено зараз”, “доступно для людей з інвалідністю” та “зручності”. Окрім того, у “Дії” тепер також можна оцінити пункт незламності й залишити про нього відгук.

Завантажити мапу “Пунктів незламності” краще зараз, аби мати до неї доступ офлайн у разі блекауту. Із безпекових міркувань “Пункти незламності” у Херсонській, Донецькій, Запорізькій та Луганській областях не відображатимуться. Також лише частково доступні в Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській областях, зазначили в “Дії”.

Тим не менш ми знайшли у застосунку 458 “пунктів незламності” у Харкові. Це намети ДСНС, пункти у школах, ліцеях, на АЗС, у супермаркетах. У більшості з них є інтернет, зв’язок, генератор.

1 Скрин: “Дія”.

Як знайти послугу у “Дії”:

  • авторизуйтеся в застосунку
  • натисніть Послуги — Пункти незламності
  • ознайомтеся з онбордом та натисніть Далі
  • виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
  • перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування
  • за бажанням відфільтруйте пункти 
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут.

Джерело

Новини Харкова