Вулицю у центрі Харкова перекрили на місяць

На Мироносицькій знову будуть трамвайні колії.

Вулицю перекривають, аби відновити трамвайні колії.

У четвер 7 грудня заборонили проїзд вулицею Мироносицькою — від вулиці Весніна до майдану Першого Травня. Транспорт не зможе проїхати ділянкою понад місяць — до 12 січня. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

“Це пов’язано з проведенням робіт з відновлення трамвайних колій. Об’їхати закриту ділянку можна прилеглими вулицями Весніна, Сумською, пл. Першого Травня та ін”, — пояснили у департаменті інфраструктури.

Нагадаємо, цим шляхом раніше курсували трамваї №12 сполученням Південний вокзал — Лісопарк. Навесні 2022 року по вулиці Мироносицькій почали демонтувати трамвайні колії. У міськраді казали, що проводитимуть реконструкцію. У лютому 2023 року мер Харкова Ігор Терехов розповів, що рішення по трамвайних коліях на Мироносицькій ухвалюватимуть разом із мешканцями.

“Але щодо збереження трамвайних колій на вулиці Мироносицькій ми радимося з громадськістю. Тому що, з одного боку, залишати їх там не дуже доцільно, а з іншого — це місцева традиція”, — казав Терехов.

Як писав , унаслідок обстрілів сильно постраждало Салтівське трамвайне депо. Там пошкоджені 125 одиниць техніки, 30 — повністю знищені. Трамваї не можуть курсувати звичними маршрутами.

Джерело

Новини Харкова