Що відновили у Харківській області у 2023 році

Роботи тривали на 91 об'єкті.

У 2023 році у Харківській області відновили 41 пошкоджений через війну об’єкт.

Загалом будівельники розпочали ремонтні роботи на 91 об’єкті в регіоні, які були пошкоджені під час повномасштабної війни. Більшу половину, 50 будівель, продовжать відновлювати наступного року. Це багатоквартирні будинки, медичні заклади та заклади освіти у Харківському, Чугуївському, Лозівському, Ізюмському, Богодухівському районах. Із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії Росії проти України Харківщина отримала понад один мільярд гривень, гроші спрямували на відновлення 62-х об’єктів і купівлю комунальної техніки. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

“Частину багатоквартирних будинків завершуємо цього року — 35 проєктів у містах Дергачі, Чугуїв, Лозова, Балаклія, у селищах Золочів і Старий Салтів, селі Нова Гусарівка. Ще відновили 6 закладів охорони здоров’я в селах Лісне, Великі Проходи, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Малі Феськи та у місті Харків”, — сказав голова ХОВА Олег Синєгубов.

У Чугуївській, Мереф’янській і Старосалтівській громадах триває відновлення закладів освіти. У місті Ізюм та селі Руська Лозова (Харківський район) відновлюють адміністративні будівлі, роботи триватимуть й наступного року.

“Для нас так само дуже важливо відремонтувати адміністративні будівлі, оскільки це символ відновлення функціонування органів державної влади. У них передбачено надання послуг нашим громадянам, тому ці об’єкти є пріоритетними”, — сказав Синєгубов.

Як писав , компаніям, що відновлюють пошкоджені будинки на Харківщині, сплатили 145 мільйонів гривень. Гроші розподілили між двадцятьма підрядниками. 

Джерело

Новини Харкова