Харків’янам, квартири яких постраждали через ракетний удар, нададуть тимчасове житло

Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

Внаслідок ранкової атаки на Харків, пошкоджено більше ніж 50 будівель, людей, чиї квартири постраждали, забезпечуватимуть тимчасовим житлом.

Про це в етері телемарафону розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, передає «Слобідський край».

«Комунальники та усі профільні служби продовжують працювати в посиленому режимі – закривають вікна, лагодять комунікації. Розуміємо, що миттєво усунути наслідки обстрілів в багатоквартирних будинках не вдасться. Тому разом з міською владою пропрацьовуємо питання з розміщення людей в місцях компактного проживання», – зазначив Синєгубов.

За даними Харківської міської ради кількість пошкоджених будинків внаслідок ранкових обстрілів міста зросла до 55. У Шевченківському районі вибито понад 2 тисячі вікон у квартирах і 685 – у місцях загального користування. Також пошкоджено три покрівлі.

Опалення підключили у трьох з восьми будинків. Без електропостачання залишаються три будинки. У деяких відсутній газ.

Комунальні служби міста ремонтують дахи, фасади, закривають вибиті вікна та двері, прибирають сміття у дворах. Будівлі обстежують на наявність інших пошкоджень.

Раніше ми писали, що загалом внаслідок обстрілу постраждали 53 людини.

Також повідомлялося, що кількість поранених унаслідок ракетного удару зросла до 47 осіб. Одна людина загинула – нею виявилася 91-річна жінка.

Нагадаємо, масований ракетний обстріл розпочався у Харкові о 7:30 2 січня. Тоді жителі міста почули потужні вибухи. Детально про те, що відбувалося під час атаки читайте тут. 

Читайте також: Площа лісових пожеж на Харківщині за рік зменшилася в сотню разів

Автор: Ксенія Карпенко

Джерело

Новини Харкова