Двох захисників проводили в останню путь у Харківській області

Україну захищали мешканці Люботинської громади.

Олександру Мошкіну було 56 років, Євгену Горвату — 40.

11 грудня після важкої контузії помер Олександр Мошкін. Він долучився до ЗСУ у травні минулого року. Старший лейтенант, командир інженерно-саперної роти захищав Україну на Донбасі, біля Бахмуту. За станом здоров’я його перевели до підрозділу сил протиповітряної оборони. Попрощалися із бійцем у четвер 14 грудня. Олександру Мошкіну було 56 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загиблому студенту Харківського університету просять надати Героя України

“Жорстока війна забрала людину прекрасної душі, відкритого й доброго серця. Він радів світу і людям, був відважним патріотом, який віддав життя за волю і незалежність України, виконуючи свій громадянський обов’язок”, — зазначили у виконкомі Люботинської міськради.

з Олександр Мошкін. Фото: Виконком Люботинської міськради

Євген Горват був кадровим військовим, на службі перебував із 2003 року. Понад два місяці, з 9 жовтня, вважався зниклим безвісти у боях біля села Кліщіївка (Бахмутський район Донеччини). Поховали захисника 15 грудня.

“Із липня 2023 року був командиром бойової машини, і з великою вірою у Перемогу самовіддано боронив рідну землю та разом із побратими давав гідну відсіч ненависному ворогові, щодня наближаючи довгоочікуваний день Перемоги над окупантами. Як і багато інших його побратимів, мріяв про вільну Україну, будував плани на майбутнє, але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє життя за незалежність та свободу нашої держави”, — розповіли у виконкомі Люботинської міськради.

Євген Горвати народився 30 січня 1983 року, жив у Люботинській громаді.

з Євген Горват. Фото: Виконком Люботинської міськради

Як писав , на Сході України загинув начальник цеху з виготовлення столярних виробів Харківського театру для дітей та юнацтва. Сергій Коротецький понад 20 років працював у цьому  театрі.

Джерело

Новини Харкова