До Харкова привезли Вифлеємський вогонь миру

Отримати вогонь можна на вокзалі.

Залізницею доставляють Вифлеємський вогонь миру по всій Україні.

Увечері неділі 10 грудня скаутська організація “Пласт” передала Вифлеємський вогонь миру співробітникам “Укрзалізниці”. Чотирнадцятьма потягами він вирушив на 24 вокзали України. О 6:00 11 грудня вогонь прибув до Харкова. Усі охочі можуть отримати вогонь протягом сьогоднішнього дня. Стенд із Вифлеємським вогнем розташований у залі очікування залізничного вокзалу “Харків-Пасажирський”. 

“Протягом дня 11 грудня будь-хто зможе отримати для свого дому на вокзалі у залі очікування на установленому безпечному стенді Вифлеємський вогонь миру, — розповіла прессекретар регіональної філії “Південна залізниця” Ірина Гаманенко. — Як сказали працівники вокзалу, враховуючи досвід минулих років — горить майже добу. Поки буде горіти — доки і зможемо отримати вогонь для себе”.

Окрім Харкова, Вифлеємський вогонь миру можна отримати на вокзалах у Києві, Вінниці, Хмельницькому, Рівному, Сумах, Чернівцях, Дніпрі, Івано-Франківську, Чернігові, Луцьку, Одесі, Полтаві, Херсоні, Миколаєві, Запоріжжі, Черкасах, Льові, в Ужгороді, у Тернополі, Коростені, Знам’янці, Ізюмі, Покровську й Краматорську.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” разом із пластунами доставляє Вифлеємський вогонь миру до населених пунктів України три роки, два із них — під час війни. Минулого року вогонь прибув до Харкова увечері 12 грудня. У 2021 році його привезли 13 грудня, тоді, у тому числі на вокзалах діяв масковий режим.

з Фото: Ірина Гаманенко з Фото: Ірина Гаманенко

Як писав , 17 листопада у Харкові встановили новорічну ялинку. Вона знаходиться на станції метро “Університет”. Завершили прикрашати головну ялинку 22 листопада.

Джерело

Новини Харкова